بیانیه جنبش اسیر فلسطین درباره شهادت سعدیه فرج‌الله

جنبش اسرای فلسطین در بیانیه ای در واکنش به شهادت سعدیه فرجل، بانوی فلسطینی محبوس در زندان اسرائیل در دامون، مسئولیت کامل سیاست بی توجهی پزشکی این زن را متوجه اشغالگران رژیم و سازمان زندان های صهیونیستی دانست. .

به گزارش خبر روزانه، جنبش اسرای فلسطین روز شنبه در بیانیه ای در واکنش به شهادت سعدیه فرجاله بانوی فلسطینی که در زندان دیمون رژیم صهیونیستی به سر می برد، امروز را عزای عمومی اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: «سیاست قصور پزشکی یک جنایت هدفمند و سازمان یافته علیه زندانیان به قصد کشتن آنها است. اگر رژیم اشغالگر متوقف نشود و این رژیم موظف به رعایت قوانین بین المللی نباشد، این کاروان ادامه خواهد داشت و اسرای بیشتری کشته خواهند شد.

جنبش اسیران فلسطین افزود: از احزاب رسمی و قانونی و صلیب سرخ درخواست داریم رژیم صهیونیستی را برای تحویل پیکر شهید فرجوله تحت فشار قرار دهند تا با عزت به خاک سپرده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، در ادامه این بیانیه آمده است: ما از مردم فلسطین و همه نهادهای فلسطینی می خواهیم که به مسئولیت خود در قبال این جنایت شنیع عمل کرده و در همه محافل برای محاکمه و مجازات رهبران رژیم اشغالگر تلاش کنند.

در پایان این بیانیه، گروه‌های مقاومت خواستار تداوم تلاش برای دستیابی به توافق ارزنده مبادله اسرا برای آزادی تمامی مردان و زنان فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا