تئوریسین ایتالیایی تکلیف خود را با آبی‌ها روشن کرد

مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال یکی از مهم ترین اقداماتی که بعد از این فصل انجام داد تلاش برای متقاعد کردن گابریل پین، دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی برای ادامه همکاری با استقلال بود که گفته می شود تاثیرگذار بوده است. سرمایه داشت.

نام ایتالیایی بی ادعا که در مسیر قهرمانی استقلال بسیار تاثیرگذار بود و یکی از ارکان فنی این تیم به شمار می رفت، پس از حذف جواد نکونام از سرمربیگری این تیم به عنوان جانشین مجیدی مطرح شد. ; که شاید در نگاه اول منطقی به نظر برسد و «پین» را می توان گزینه ای جدی برای این منظور دانست.

شاید اگر این ایتالیایی که به باشگاه «استگال» نیز خوشبین است و با آن برخورد مثبتی دارد، در این زمینه چراغ سبز نشان دهد، این احتمال وجود دارد که سرمربی فصل آینده جانشین تیمی شود که باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. عنوان. مجیدی باش اما به نظر می رسد پین شخصاً تمایلی به سرمربیگری ندارد و ترجیح می دهد به عنوان نظریه پرداز در کادر فنی فعالیت کند و وظیفه اصلی مربیگری فرد دیگری را بر عهده داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

با این حال امروز و در این زمان می توان فرصتی کم و ضعیف برای تحمیل مسئولیت مدیریت استقلال به گابریل پین دانست و این نیز یک فرضیه برای نیمکت آبی ها محسوب می شود.

دکمه بازگشت به بالا