تاریخ مسابقات والیبال جام باشگاه‌های آسیا تغییر کرد + ویدیو

خبر روزانه/یزد مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا که قرار بود از پنجم شهریور ماه به میزبانی شهر یزد آغاز شود، اکنون با اعلام مدیریت باشگاه شهداب یزد از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد.

امیر شرافت در خصوص جزئیات این خبر در گفت‌وگو با خبر روزانه با بیان اینکه به جز استان یزد، استان کرمان و استان آذربایجان غربی به جد پیگیر میزبانی از مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا بودند گفت: با حمایت همه جانبه استاندار امتیاز این میزبانی بزرگ به یزد داده شد.

وی با بیان اینکه ۱۰ تیم از کشورهای آسیایی در این مسابقات شرکت خواهند کرد گفت: ابتدا قرار بر این شد که این مسابقات از تاریخ پنجم تا پانزدهم شهریورماه برگزار شود؛ اما با توجه به مصادف بودن با ایام سوگواری دهه آخر صفر امکان برگزاری مسابقات نیست؛ و به همین جهت با پیگیری هایی که فدراسیون والیبال ایران از فدراسیون جهانی انجام داد قرار بر این شد که این مسابقات از بیست‌وچهارم مرداد تا دهم شهریور ماه به میزبانی باشگاه شهداب در مجموعه اختصاصی این باشگاه برگزار شود.  

ادامه این گفت‌وگو را در ویدیو زیر مشاده کنید: 

به گزارش خبر روزانه تیم فولاد سیرجان ایرانیان به عنوان قهرمان ایران در این مسابقات شرکت می‌کند و شهداب یزد نیز به عنوان میزبان مسابقات، دیگر نماینده ایران در این رقابت‌ها خواهد بود.   

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا