تاکید وزیر ارشاد بر ارتقای سطح کیفی و کمی هشتمین جایزه جهانی اربعین

در سومین نشست ستاد اربعین این وزارتخانه، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ارتقای کمی و کیفی جایزه جهانی اربعین هشتم گفت: این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری باید به همان اندازه که تاثیرگذار باشد. امکان پذیر در بعد بین المللی حماسه پیاده روی اربعین.

به گزارش خبر روزانه و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی صبح امروز یکشنبه در سومین جلسه ستاد اربعین با تاکید بر هم افزایی امکانات دستگاه های مختلف این وزارتخانه گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تقویت ابعاد فرهنگی پیاده روی اربعین گفت: دستگاه های مختلف وزارت فرهنگ پتانسیل بالایی برای توسعه فضاهای فرهنگی پیاده روی اربعین دارند و امسال باید از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کنیم. با برنامه ریزی مدون

اسماعیلی در ادامه بر اهمیت جایزه جهانی اربعین تاکید کرد و افزود: هفتمین جایزه جهانی اربعین که سال گذشته برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت، شاهد برکات این جایزه جهانی در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی بوده ایم که از آثار قابل توجه در دسته بندی عکاسی، فیلم کوتاه و بلند، مستند، فضای مجازی و …

رئیس شورای هنری کشور تاکید کرد: امسال باید شرایطی فراهم شود تا هشتمین دوره جایزه جهانی اربعین در همه بخش ها افزایش کمی و کیفی داشته باشد تا شاهد تاثیرگذاری حداکثری ممکن در بعد بین المللی باشیم. حماسه پیاده روی اربعین.

یکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: بدون شک همه دستگاه های حکومتی مردمی همراه با دستگاه های مردمی از تلاش برای خلق حماسه عظیم پیاده روی اربعین حسینی دریغ نمی کنند. .

شایان ذکر است در این جلسه اعضای ستاد اربعین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهادات خود را برای برپایی هرچه باشکوه حماسه پیاده روی اربعین بیان کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا