تبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین / کشف ۴۰۰ دستگاه ماینر

افسران پلیس 400 دستگاه استخراج ارز دیجیتال را از یک ساختمان آپارتمانی در ستارخان توقیف کردند.

در گفت وگو با خبر روزانه ، سرهنگ زرگام آذین ، رئیس دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ، وی در این باره گفت: مدتی پیش پس از دریافت اخبار از منابع و منابع خبری مبنی بر تبدیل یک ساختمان مسکونی به مکانی برای استخراج غیرقانونی بیت کوین و خرید و فروش دستگاه های استخراج ، موضوع در دستور کار قرار گرفت. افسران پلیس ستارخان.

وی گفت: پس از بررسی منابع خبری ، ماموران با قوه قضاییه هماهنگ شده و اجازه عملیات را گرفتند. وی گفت: در حضور عوامل در محل مشاهده شد که این بلوک آپارتمانی به یک مزرعه غیرقانونی استخراج بیت کوین تبدیل شده است. فروش و خدمات ماینر نیز در سایت موجود است.

آذین با تأکید بر اینکه همه این اقدامات خلاف قانون و بدون مجوز انجام شده است ، گفت: در مجموع ماموران 400 معدنچی را از این مکان دستگیر کردند اما برخی از این ماشین ها کار نمی کردند و در همانجا فروخته یا تعمیر می شدند. “اما برخی نیز در استخراج ارز دیجیتال فعال هستند.

رئیس دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه هفت نفر از جمله سه زن و چهار مرد در این ارتباط دستگیر شده اند ، گفت: پرونده های جداگانه ای درباره بازداشت شدگان تشکیل شده و برای ادامه تحقیقات به دادسرا فرستاده شده اند . بلوک آپارتمان نیز با حکم دادگاه پلمپ شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا