تجلیل از مقام شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری «آنا» از تربت حیدریه، همزمان با هفته یادواره شهدا «مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران» در دانشگاه آزاد تربت حیدریه انجام شده. (ادامه مطلب)

مراسم تجلیل از مقام شهدا در دانشگاه آزاد تربت حیدری

این مراسم با حضور محمدحسین علیزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت حیدریا، حجت الاسلام محمدعلی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریا، مهدی زاهدی رئیس کمیسیون اجتماعی فرهنگی برگزار شد. محمد خاتمی، معاون مدیریت و توسعه منابع شورای اسلامی، سعید میرزاده. مهدی رهنما معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد تربد حیدری از هشت فرزند شهید و نه تن از کارکنان ایثارگر دانشگاه آزاد تربت حیدری تجلیل کرد. با تشکر از شما هیئت مدیره

محمد خاتمی رئیس دانشگاه تربت حیدری آزاد با گرامیداشت 22 اسفند سالروز شهدا گفت:

مراسم تجلیل از مقام شهدا در دانشگاه آزاد تربت حیدری

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدرحجت الاسلام محمدعلی فاطمیان نیز با ذکر اشعار و داستان هایی از پیامبر گرامی اسلام به بیان فضیلت و مقام والای شهدای والامکام پرداخت.

حاضران پس از اقامه نماز مشترک در مسجد حضرت محمد (صامی) مجتمع فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه با حضور در مزار شهدا با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید میثاق کردند. از ناشناخته ها شهدای این دانشگاه.

مراسم تجلیل از مقام شهدا در دانشگاه آزاد تربت حیدری

به گزارش آنا، در این مراسم به همراه شرکت کنندگان و جمعی از فرزندان و خانواده های شهدای شرکت کننده در این آیین به یاد شهدا چندین اصله درخت در محوطه دانشگاه آزاد تربت حیدریه کاشته شد.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا