تجلیل از ۱۵۰ پیرغلام حسینی در «مقام مجنون»

تجلیل از  ۱۵۰ پیرغلام حسینی در «مقام مجنون»

رویداد «مقام مجنون» آیین تکریم و نکوداشت پیرغلامان حسینی برگزار خواهد شد. در سومین دوره برگزاری این رویداد، آشپزها و آبدارچی‌های پیشکسوت هیأت‌های مذهبی تجلیل و تکریم خواهند شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، رویداد «مقام مجنون» آیین تکریم و نکوداشت پیرغلامان حسینی برای سومین سال متوالی به همت بنیاد دعبل خزاعی برگزار خواهد شد. در سومین  دوره برگزاری این رویداد، آشپز‌ها و آبدارچی‌های پیشکسوت هیأت‌های مذهبی تجلیل و تکریم خواهند شد.

 در این رویداد سراسری، بالغ بر ۱۵۰ نفر از پیشکسوتان عرصه هیأت و روضه اهل بیت علیهم‌السلام، مورد تکریم و تعظیم قرار خواهند گرفت.  
 
در استان‌های مختلف، منتخبان، از طرف نمایندگی بنیاد دعبل خزاعی در استان و به همراه مسئولین مرتبط با حضور در منازل این عزیزان تکریم و «نشان حبیب» به پاسِ یک عمر خدمت خالصانه به دستگاه سیدالشهدا علیه السلام، به ایشان اهدا خواهد شد.  
 
در تهران، مراسم افتتاحیه این آیین، روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه از ساعت ۱۵ در مجتمع فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی، چهارراه سرچشمه، خیابان شهید صیرفی پور برگزار خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا