تخلفات انتخابات شوراهای شهر در استان ایلام رسیدگی شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مرآ ، خوجتالاسلام الله نور کریمی تبار در نماز جمعه شهر ایلام گفت: من از همه نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها تشکر می کنم ، اگرچه در برخی از شهرها گزارش تخلف در این شورا وجود داشت . انتخابات

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه هرکسی که با خرید رأی وارد شورا شود ، مجرم و خیانتکار است و می تواند بعد از انتخابات به دنبال رانت باشد ، گفت: ارزشمند است و اگر رقابت بر سر قدرت باشد ، هیچ چیز ارزش ندارد.

وی گفت: من از معترضین به دلیل انکار و ضد هدایت ممنونم ، از مسئولان می خواهم قانون را رعایت کنند و اسناد و مدارک لازم در اختیار دستگاه اجرایی و نظارتی قرار می گیرد و دستگاه های مربوطه مطابق قانون عمل می کنند با اسناد و قانون “.

کریمی تبار گفت: “وقتی کسی از توان مالی و ثروت خود برای کسب آرا more بیشتر استفاده می کند ، اولین آسیب این است که اعتماد مردم را از بین می برد ، که مهمترین سرمایه اجتماعی است و از نظر قانونی جرم است و اعتصاب به مردم از نظر قانونی ممنوع است. نظام اسلامی

وی گفت: خرید و فروش آرا votes دهان به دهان از حیث کرامت انسانی و هویت انسانی و آسیب رساندن به انتخاب های سالم است.

امام جمعه ایلام گفت: “مردم ما باهوش هستند. اینکه ملاک قانون است. اگر کسی از قانون تبعیت می کند نباید به قانون توجه کند. اولین نفری که از دست می دهد خودش است.”

سخنگوی رهبر معظم استان و کتاب نماز جمعه ، ایلام ، حفظ وحدت و انسجام را یک ضرورت برای پیشرفت در زندگی عمومی دانست و همه را به حفظ همدلی و برادری دعوت کرد.

دکمه بازگشت به بالا