ترافیک محورهای مواصلاتی مازندران سنگین است

به گزارش خبر روزانه از مازندران، سرهنگ یداله جهانتاب گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی جاده هراز، خودروها برای مدتی در محدوده چلاوا نگهداری می شوند و پس از کاهش بار اجازه تردد داده می شود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به وضعیت جاده های سوادکوگ و کسار، تردد در این محورها را شدید عنوان و بیان کرد: در مجموع به دلیل بازگشت مسافران، تردد در محورهای مواصلاتی مازندران سنگین و دست و پا گیر است.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان باید در نظر داشته باشند که اعمال محدودیت و ممنوعیت در تردد به منظور تسریع و ایجاد ایمنی برای تردد، آسایش و آرامش همراهان خود برای پیشگیری از تصادفات است، لذا با رعایت احترام در پلیس راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند. . ساعد

جهان تاب با بیان اینکه محدودیت ها در جاده کندوان برای یک طرفه شدن آن به دلیل بازگشت مسافران آغاز شده است، گفت: موضوع تردد یک طرفه به دلیل تردد خودروها در جاده تا ساعتی دیگر تکمیل می شود. ساعتی قبل از اعمال محدودیت ها، تهران به سمت حلوس در حال حرکت است.

وی با اعلام اینکه تردد در جاده هراز در حال حاضر پرحجم و شدید است، گفت: این حجم در محورهای چلوو، لاریجان، راین، او اسک و پلور است و در صورت ترافیک سنگین در این جاده محدودیت‌ها شامل می‌شود. دستور کار. “

46

دکمه بازگشت به بالا