ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی/سفر به و از شهرهای قرمز و نارنجی کماکان ممنوع

رئیس مرکز اطلاع رسانی و مدیریت ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با خبر روزانه ، درباره آخرین وضعیت آب و هوا و وضعیت جاده ها اظهار داشت: بر اساس گزارشات اخیر ، در حال حاضر شاهد بارش پراکنده باران در برخی مناطق استان های اردبیل ، گیلان ، مازندران و گلستان هستیم.

وی ادامه داد: علاوه بر این ، تردد در جهت شمال به جنوب محور کرج-چالوس در منطقه هزار-چم و سیاه بیشه نیمه سنگین است. تردد در مسیر شمال-جنوب محور خراز در نزدیکی تونل شماره یک ، بزرگراه کرج-کازوین در نزدیکی پایانه های شهید-کلانتری و مهرشهر و محور تهران-فشم در مجاورت رودکی سبک وزن گزارش شد.

وی گفت: ما به هموطنان خود که به سفر رفته اند توصیه می کنیم که بازگشت به دلیل موانع جاده ای را به تعویق نیندازند ، بلکه به مدیریت و برنامه ریزی تا جمعه و همچنین روزهای هفته آینده بازگردند.

وی با بیان اینکه به دلیل تردد زیاد در جاده های شمالی کشور در این شرایط توصیه می شود از سفر خودداری کنید ، گفت: جاده بی حرکت برای سفر مناسب نیست و در این شرایط به دلیل ظرفیت کم مسیر را انتخاب می کند. در این شرایط ، بهتر است از محورهای جایگزین دیگر مانند بزرگراه خراز و فیروزه و بزرگراه کازوین-رشت که دارای توان بیشتری هستند استفاده شود.

در نهایت شیرانی همچنین تاکید کرد: تحت مجوز ستاد ملی علیه تاج ، رفت و آمد به شهرهای گروه های قرمز و نارنجی همچنان ممنوع است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا