ترافیک پرحجم در ۳ محور مواصلاتی/ بارش برف و باران در جاده‌های ۷ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فرج از بارش برف و باران در جاده های هفت استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با خبر روزانه. وی در خصوص وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: بر اساس گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور، تردد در محور قزوین – کرج – تهران حدفاصل امامزاده طاهر به مهرشهر و حدفاصل محمدشهر – فردیس. پل متوسط ​​است. همچنین وضعیت مشابهی در محور تهران – کرج – قزوین حدفاصل پل گرمدره و کلک و محدوده مهرشهر و در محور تهران – شهریار گزارش شده است.

وی همچنین از وضعیت جوی جاده های کشور خبر داد: بر اساس گزارش های دریافتی در برخی مناطق استان های ایلام و کرمانشاه بارش باران مشاهده می شود. همچنین در برخی مناطق اصفهان، چهار محال و بختیاری، لرستان، مرکزی و همدان بارش برف گزارش می شود. در شرایط زمستانی رانندگان باید تجهیزات زمستانی به خصوص زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند. پرکردن باک خودرو در ابتدای سفر و داشتن غذای کافی و لباس گرم از دیگر مواردی است که برای سفرهای زمستانی توصیه می شود.

شیرانی با اشاره به پیش بینی هواشناسی بارش برف و باران در 10 استان کشور گفت: از امروز تا شنبه بارش برف و باران در استان های ایلام، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کگیلو و بایر احمد، بوشهر، فارس امکان پذیر است. ، اصفهان، همدان و کرمانشاه و از این رو رانندگان باید با احتیاط بیشتری رانندگی کنند و ضمن پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز، فاصله مناسب با وسیله نقلیه جلویی را نیز رعایت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهور فرج در خصوص محورهای دارای ممنوعیت یا محدودیت تردد نیز خبر داد: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد در مسیر جایگزین خرم آباد است. -پل ریگان – ایرانشهر، هشتگرد – طالقان، گنجنامه – تویسرکان، لاسم – ارجمند، وزک – بلده، سراوآباد – پاوه و سیشت – پادنا نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

ادامه مطلب

نکات مهمی که رانندگان در فصل زمستان باید رعایت کنند

این نکات را هنگام رانندگی در روزهای برفی و بارانی جدی بگیرید

شیرانی با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و جاده‌ها و همچنین مسدود بودن محورها و محدودیت‌های ترافیکی مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای سفر انتخاب کنند. انجام دادن

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا