ترکیب احتمالی استقلال مقابل الاهلی

                                                                                                      ترکیبی از استقلال در برابر الاهلی امکان پذیر است

طبق گزارش ها شفافتورنتو دنیای ورزش می نویسد: تیم فوتبال استقلال در پنجمین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صبح چهارشنبه با الاهلی دیدار می کند که این دومین بازی دو تیم در مرحله گروهی است و بنابراین امتیازات آنها ، برای هر دو تیم ارزش ویژه ای دارد.

آبی ها در این مسابقه به میدان می روند و تغییرات اختیاری و اجباری را در دستور کار نسبت به بازی قبلی ایجاد می کنند.

یکی از مهمترین تغییراتی که فرهاد مجیدی به صورت داوطلبانه از اولین دیدار خود با الاهلی انجام خواهد داد ، موقعیت او در خط میانی است.

آبی ها در اولین مسابقه خود مقابل الاهلی مقابل مسعود ریگا و سعید مری در مرکز خط میانی و هافبک های چپ و راست تیم – ملیچ و فرشید اسماعیلی بازی کردند. در نیمه دوم بازی آرش رسوند جایگزین سعید مری در مرکز خط میانی شد.

در بازی دوم برابر الاهلی ، “آبی ها” همچنان از مسعود قرمز در مرکز زمین استفاده می کنند ، اما چون احتمال حضور میلیچ در پست دفاع چپ به دلیل مصدومیت محمد نادر زیاد است ، و احتمال آن نیز وجود دارد از ترکیب Said Meri سطح نرم کم است؛ با توجه به بازی خوب مهدی مهدی پور در آخرین مسابقه این تیم مقابل الدوحیل ، مهدی پور را می توان یک جفت سنگریزه در مرکز زمین دانست و فرشید اسماعیلی را به همراه آرش رضاوند را می توان هافبک های دیگری دانست که مجیدی می خواهد.

در این صورت استقلال در مقایسه با بازی اول برابر الاهلی ، میلیچ را از هافبک راست به مدافع چپ منتقل می کند و رساواندا و مهدی پور را به جای مهری و نادر در یک ترکیب ثابت قرار می دهد.

اگر این پیش فرض ها درست باشد ، می توان گفت که استقلال با رشید مظاهری ، وریا گافورا ، میلیچ ، عارف گالامی ، سیجاواس یزدانی ، مسعود ریگا ، مهدی مهدی پور ، فرشید اسماجی غضیره آهاهیلی ، فرشید اسماجی غزیره آهاهیلی ، الاهی به مصاف الاهلی می رود.

دیدار تیم های استقلال و الاهلی که نتیجه آن سرنوشت این گروه را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار خواهد داد ، چهارشنبه 29 مه از ساعت 16:00 در جده برگزار خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا