تساوی دربازی جنجالی به سود ایران/یک امتیازی که شرایط را تغییر داد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، روز سه شنبه بعد از مقدماتی جام جهانی در گروه اول سه مسابقه برگزار شد که طی آن تیم های ملی ایران و کره جنوبی یکی پس از دیگری در ورزشگاه “آزادی” به مصاف هم رفتند.

تیم ملی فوتبال ایران با میهمان شرق آسیایی خود که در بازیهای قبلی تمام امتیازات را کسب کرده بود و حق صدور جدول را داشت ، تساوی کرد.

با این حال ، تیم اسکوچیچ توانست با دو نیمه متفاوت به بازی مقابل کره جنوبی بازگردد و با یک گل از حریف عقب بیفتد و برای حفظ برتری از این دیدار حساس و مهم یک امتیاز کسب کند.

تساوی در یک بازی جنجالی به سود ایران / امتیازی که شرایط را تغییر داد

در یک دیدار دیگر تیم لبنان با نتیجه 3 بر 2 سوریه را شکست داد تا سه امتیاز ارزشمند را از این تیم بگیرد.

اما در سومین مسابقه ، تیم ملی امارات و تیم ملی فوتبال عراق در ورزشگاه زابل دبی به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی جنجالی 2: 2 به پایان رسید تا بهترین تیم های گروه بتوانند حداکثر استفاده را از قرعه کشی.

دیدار امارات و عراق در شرایطی با تساوی به پایان رسید که امارات معتقد بود سومین گلی که آنها به ثمر رساندند بی خطر بود اما داور این اعتقاد را نداشت تا اینکه اعتراض میزبان به پایان رسید و امتیازها تقسیم شد.

با نتایج بدست آمده ، تیم ملی فوتبال ایران همچنان با 10 امتیاز در رده اول جدول رده بندی گروه اول قرار دارد و تیم کره جنوبی با 8 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

تساوی در یک بازی جنجالی به سود ایران / امتیازی که شرایط را تغییر داد

سوریه با شکست مقابل لبنان یک امتیاز فاصله دارد و همچنان در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد. لبنان با 5 امتیاز سوم شد ، عراق و امارات با سه امتیاز چهارم و پنجم شدند.

اگرچه هنوز زمان و بازیهای زیادی تا پایان دوره مقدماتی باقی است ، اما به نظر می رسد در شرایط فعلی در تیم ملی سوریه شانس کمی وجود خواهد داشت و تیم های ایران و کره جنوبی اولین و شانس دوم برای خروج از این گروه

دکمه بازگشت به بالا