تسلیت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی درگذشت آیت‌الله ری‌شهری

حجه الاسلام والمسلمین سید مهدی حموشی نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد و امور خیریه در پیامی درگذشت نماینده مجلس خبرگان رهبری و نایب آیت الله محمد ریشهری آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی را تسلیت گفت. .

به گزارش خبر روزانه، در این پیام تسلیت آمده است:

به نام خدا

«ما برای خدا هستیم و به سوی او بازگردیم»

خبر تلخ رحلت آیت الله محمد محمدی ریاشاره از خادم اهل بیت علیهم السلام، مجاهد انقلابی، فقیه و قاضی بزرگ زمان ما و از یاران امام و رهبری، موجب تأسف عمیق این عزیزان شد. این طرف.

سیره پربرکت آیت الله ریشهری در ابعاد مختلف مذهبی، سیاسی و انقلابی، فرهنگی و اجتماعی چه قبل و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی می تواند الگوی خوبی برای جوانان انقلابی باشد.

ایشان سالها افتخار تولیت حضرت عبدالعاصم حسنی (علیه السلام) را به عنوان یکی از ائمه بزرگوار داشتند و خدمت بی عیب و نقص ایشان در این مسئولیت در خاطره آیندگان خواهد ماند.

آیت الله ریاشهری به عنوان مجاهد انقلابی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در عرصه قضایی و سیاسی تحت عنوان مسئولیت های مختلف همواره منشأ اعمال و برکات فراوانی برای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

اینجانب درگذشت این عالم سحر را به محضر مقام معظم رهبری و خدمتگزاران اهل بیت علیهم السلام و تمامی شاگردان و بازماندگان آن حضرت تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای آن مرحوم رحمت واسعه مسئلت دارم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا