تصادف در این دو بزرگراه ۹ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش خبر روزانه، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از وقوع دو حادثه جرحی در بزرگراه آزادگان بین کوییک و پژو با ۵ مصدوم و برخورد کامیونت با ساینا و پراید با ۴ مصدوم در بزرگراه فتح خبر داد.

آنلاین در خبری نوشت: سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: شب گذشته و بامداد امروز دو حادثه جرحی در دو نقطه از شهر تهران به وقوع پیوست که در هر دو تصادف عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی رانندگان بی احتیاط کوییک و کامیونت علت اصلی حوادث بودند که در مجموع ۹ نفر از همشهریان مصدوم شدند.

تصادف جرحی با ۴ نفر مجروح در بزرگراه فتح

وی ادامه داد: حادثه اول در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه شب گذشته در محدوده بزرگراه فتح به غرب بعد از خلیج روی داد که در آن یک‌دستگاه کامیونت هیوندای به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با دو سواری ساینا و پراید برخورد نمود که ۳ نفر سرنشین پراید و ۱ نفر عابر پیاده مجروح و توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

تصادف جرحی ۵ نفر مجروح در بزرگراه آزادگان

سرهنگ فیروز کشیر افزود: همچنین در ساعت ۰۳:۰۰ بامداد امروز در مسیر بزرگراه آزادگان به شرق بعد از فداییان، یک‌دستگاه سواری کوییک به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با سواری پژو برخورد که راننده کوئیک و سرنشین و راننده پژو با دو سرنشین جمعاً ۵ سرنشین مصدوم که به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در حادثه اول تیم‌های منطقه ۲۱ و در حادثه دوم تیم‌های پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ بلافاصله در محل حوادث حاضر شده و ضمن ایمن سازی محل تصادف، نسبت به بررسی علل و عوامل تصادفات اقدام نمودند.

وی از رانندگان خواست در حین رانندگی از هرگونه اقدامی چون خوردن و آشامیدن، صحبت با تلفن همراه و.. که حواس و تمرکز راننده را بر هم می‌زند خودداری کرده تا شاهد اینگونه حوادث در سطح معابر شهر نباشیم.

۴۷۲۳۶

دکمه بازگشت به بالا