تصویب اعطای کمک های عام المنفعه شرکت پتروشیمی شازند

به گزارش خبر روزانه استان مارکاسی، در دستور کار این نشست، تعریف منفعت عمومی برای ایفای موثرتر نقش مسئولیت های اجتماعی شرکت پتروشیمی «شازند» بود که در 18 تیرماه سال جاری برای عموم مردم برگزار شد. معاونت.

در ابتدای مجمع عمومی فوق العاده پتروشیمی شازند فیلمی از توانمندی های تخصصی همکاران در جریان تعمیرات اساسی اخیر این شرکت در منطقه سه و … به اعضای افتخاری هیات مدیره و سایر سهامداران به نمایش گذاشته شد. عملیات با وجود تحریم های سرکوبگرانه استکبار جهانی.

مهندس ولدهانی مدیرعامل پتروشیمی شازند با تشکر از همکاری و همکاری سازنده بین مدیران این شرکت و سهامداران قانونی بویژه مدیران شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی با اشاره به تعمیرات اساسی مجتمع 3 پتروشیمی شازند گفت: برای کشور. در شرایط سخت تحریم های سخت بین المللی، خوشبختانه به لطف خداوند و تلاش کارکنان این شرکت، عملیات تعویض کاتالیست کارخانه یکپارچه اکسید اتیلن با موفقیت به پایان رسید.

وی افزود: چهار راکتور در منطقه سوم بهره برداری مجتمع پتروشیمی شازند مستقر است که 60 تن کاتالیزور مورد نیاز برای تعمیرات اساسی از منابع مختلف تامین شده است و متخصصان خارجی و با همکاری یکی از دانشمندان داخلی با رعایت کامل نکات بهداشتی. پروتکل ها در سه شیفت در 14 روز انجام شد و خوشبختانه هم اکنون تمامی واحدهای تولیدی در این حوزه مشغول به کار هستند.

مدیرعامل پتروشیمی شازند خاطرنشان کرد: یکی از مسئولیت های اجتماعی پتروشیمی شازند همکاری و تعامل سازنده با شرکت های داخلی مبتنی بر دانش و توانمندی در سال های اخیر است. نوآوری ها، دانش فنی و قابلیت های محلی این شرکت سود برده است.

در ادامه این جلسه تعدادی از سهامداران که از طریق سامانه مجازی بر مجمع فوق العاده نظارت داشتند از طریق سامانه پیامکی سوالات خود را با موضوعات افزایش سرمایه، پروژه های فعلی یا آتی شرکت، نحوه تعیین قیمت خوراک، صنعتی برنامه ریزی کردند. پیشرفت پروژه مدیرعامل این پروژه را برای پتروشیمی بین المللی قشم و صنایع شیمیایی لاوان توسعه داد. مدیرعامل شرکت در پاسخ به این سوالات گفت: در حال حاضر این شرکت 10 پروژه را شناسایی و هدف گذاری کرده است که بسیاری از آنها مانند پروژه برج الفین 406 برای کاهش معاشقه و قابلیت استفاده از آن ها استفاده می کند. خوراک سنگین استفاده شد.

آقای ولدهانی افزود: طبق قولی که سهامداران شرکت داده اند، یکی از پروژه های مهم و بزرگ شرکت، پروژه تولید بنزن C6 است که طبق تفاهم نامه همکاری با پتروشیمی تبریز، اخذ مدارک فنی، انتخاب یک پیمانکار و اقدامات مربوطه زحمات زیادی کشیده و محقق شده است و انتظار می رود با افتتاح این پروژه بسیار بزرگ که سالانه 11 میلیون دلار به درآمد شرکت اضافه می شود در آینده به ثمر بنشیند. .

وی با تاکید بر اینکه افزایش سرمایه منوط به نظر اعضای محترم هیات مدیره این شرکت است، به سوالات سهامداران یادآور شد: قیمت خوراک نفتا بر اساس قیمت جهانی نفت تعیین می شود و اکنون آلفا به 10 درصد رسیده است. صنایع شیمیایی لاوان، پتروشیمی شازند به دنبال فروش سهام خود است.

مهندس ولدانی در خاتمه با تشکر از اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت پتروشیمی شازند ابراز امیدواری کرد با عنایت و عنایات خداوند متعال و تلاش همکارانم با وجود تحریم های ظالمانه، عملکرد این شرکت در زمینه نیمه دوم روشن و مقرون به صرفه باشید.

لازم به ذکر است که در مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی «شازند» رئیس مجمع و نماینده سهامدار اصلی (گروه توسعه ملی شرکت سرمایه گذاری) دکتر بابا گالزاده در سخنانی اقدامات و دستاوردهای بی نظیری را برشمردند. این شرکت گفت: شرکت پتروشیمی شازند. خودکفایی و استقلال کشور پایدار مانده و خدمات ارزنده ای را در بخش صنعت به جامعه ارائه می دهد و در این مسیر دشوار این شرکت در سال های اخیر نوآوری های مهمی را به نمایش گذاشته است.

وی درباره اقدامات و فعالیت های پتروشیمی شازند در بومی سازی واحدهای تولید قطعات و تجهیزات این شرکت گفت: در گذشته اکثر تجهیزات و قطعات از منابع خارجی تامین می شد اما امروز در پتروشیمی شازند شاهد این هستیم که این بزرگ صنعت به توانمندی های داخلی اعتماد کرد.» تعمیرات اساسی اخیر این شرکت به عنوان برگ طلایی دیگری در کارنامه درخشان این شرکت به یادگار خواهد ماند.

دکتر بابا گالزاده در بخشی دیگر از سخنان خود بر اهمیت شرکت ها و بنگاه ها برای افزایش تولید و فروش که می تواند به محیط زیست یا زیرساخت های اطراف آسیب برساند، برای این منظور مسئولیت های اجتماعی مختلف در حوزه هایی مانند حفاظت را بر عهده گرفت. بوم شناسی و ایجاد فضای سبز و همچنین تعمیر و بازسازی زیرساخت های حمل و نقل منطقه بر عهده شرکت ها و بنگاه های بزرگ بود و پتروشیمی شازند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سخنگوی گروه توسعه ملی شرکت سرمایه گذاری گفت: چندین جلسه مشترک مدیران پتروشیمی شازند با نمایندگان سازمان های استانی و کشوری در خصوص مسئولیت های اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت، مسئولیت های اجتماعی شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و شازند در راستای نقش مسئولیت های اجتماعی است. لازم به ذکر است در مجمع عمومی عادی سالیانه جاری که در 9 تیرماه برگزار شد مبلغ 35 میلیارد ریال بابت این موضوع به تصویب سهامداران رسید و هم اکنون پیشنهاد افزایش 50 ریالی این کمک ها یک میلیارد ریال است که امید است این مبلغ محقق شود. مورد تایید شرکت سهامداران محترم.

در نهایت پس از مذاکره و رایزنی، این مبلغ به تایید سهامداران قانونی رسید.

46

دکمه بازگشت به بالا