تفرقه‌افکنی استکبار وحدت مسلمانان را بیشتر کرده است

خبر روزانه/ هراسان رضوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: عملیات وقیحانه جهانی برای تجزیه ایران موجب وحدت بیشتر مسلمانان شده است.

ملک رحمتی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید حجت الاسلام محمد اصلان در حرم رضوی در جمع خبرنگاران درباره وضعیت جسمانی دو روحانی دیگر آسیب دیده از حادثه حرم رضوی گفت: زنده و سالم هستند.

وی افزود: یکی از این روحانیون وضعیت جسمانی خوبی دارد و به زودی ترخیص می شود. روحیه خوبی در روخان وجود ندارد. از همه مردم می خواهم برای شفای عاجل این روحانی دعا کنند. با دستور آستان قدس رضوی پس از بسیج کلیه بیمارستان ها و متخصصان مشهد، امیدوارم این روحانی به زودی بهبود یابد.

معاون استاندار آستانه قدس رضوی درباره اهداف کشورهای استکباری جهان در مدیریت تفرقه مسلمانان گفت: این عملیات ها که پنج دهه است در سراسر ایران اسلامی ادامه دارد، برنامه ای است که بر مردم آشکار است. استکبار جهانی، مردم و اندیشه های عقیدتی آن همواره به دنبال ایجاد نفاق در ایران بوده است، اما با اذهان علما، روحانیون، مردم و به برکت خون شهدا، همه این عملیات ها موجب وحدت بیشتر در ایران شده و خواهد بود. بنابراین.

رحمتی گفت: قربانیان حادثه حرم نیز از علمای مجاهد، خستگی ناپذیر و خادمان حاشیه شهر بودند که همواره به تمامی ساکنان حاشیه شهر اعم از اهل سنت و شیعه خدمت کرده اند. انشاالله با این اقدامات و به برکت خون شهدا، یقیناً شاهد وحدت بیشتر در کشور خواهیم بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا