تقدیم اجرای یک نمایش به روح حبیب الله کاسه ساز

نمایش «اتاق روان» نمایش خود را در تالار حافظ آغاز کرد و به روح حبیبل کاسه ساز (پدر کارگردان) تقدیم شد.

به گزارش خبر روزانه و به نقل از مشاور رسانه ای این گروه، عصر جمعه پنجم آذرماه اجرای نمایش «اتاق روانشناسی» به کارگردانی مهدی کاسه ساسا و به کارگردانی رومن راد در تالار حافظ آغاز شد.

در این اجرا افرادی چون احمد ایراندوست (بازیگر)، امین میری (بازیگر و کارگردان تئاتر) و شروین حاجی پور (خواننده) حضور داشتند.
پس از اجرا، مهدی کاسه ساز (کارگردان نمایش) روی صحنه آمد و مختصری از شرایط سخت تئاتر گفت.
وی گفت: شرایط به گونه ای است که مشخص نیست این تئاتر تا چه زمانی باقی می ماند یا خیر، زیرا اکنون شاهد افزایش بی رویه هزینه ها هستیم.
وی افزود: البته این شرایط مختص تئاتر نیست و امروز کل جامعه با شرایط سخت و سختی دست و پنجه نرم می کند. در این شرایط ما پناهی جز یکدیگر نداریم. پس خیلی ممنون که در اولین اجرا ما را تنها نگذاشتید و به ما نگاه کردید.
این کارگردان خطاب به تماشاگران این نمایش گفت: امیدوارم شما بینندگان عزیز از حمایت از هنر نمایش دست برندارید تا حداقل تئاتر زنده بماند.
وی در پایان با ابراز تاسف از بحران بی آبی که گریبانگیر کشور شده است، گفت: در شرایطی قرار داریم که امیدوارم اقدامات مسئولان و همچنین بارش رحمت الهی هر چه زودتر بهبود یابد. در نهایت اولین اجرای نمایش اتاق روان را به تمام پدر و مادرهایی که برای فرزندشان زحمت کشیدند اما اکنون از دنیا رفته اند تقدیم می کنم. این نمایش را به پدرم حبیبول استاد کاسه تقدیم می کنم و امیدوارم روحش قرین رحمت الهی باشد.
نمایشنامه «اتاق روان» داستان مردی مدرن است که برای رسیدن به اهدافش تلاش زیادی می کند اما به راحتی همه چیز را از دست می دهد. در خلاصه این اثر آمده است: «فقط یک نمدی است که باید آن را خراب کنیم».
مجید رمضان نسب، سینا منتظری، محمدحسین کیا، امیرمحمد میرزامهدی، محمدرضا مراد، الناز عطایی، کیمیا نصیری، عاطفه موسوی، یلدا دگانی، نازنین کریمی رامشه، سپنتا کریحی طارمی رامی، امایگر تایمیر موسی گل علیزاده، نگین بیگمارادا، نگین آزادی، مهسا رفیعی، فاطمه انصاری، مهشید عظیمی، مهسا عظیمی، دونا تیموری از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداختند.
از دیگر عوامل این کار می توان به: صبا یادگاری (مدیر پروژه)، مهدی ابراهیمی (مدیر تولید)، شهاب شریفی (طراح)، مختاب موسوی (طراح پوستر)، فرزانه جدید (طراح گریم)، ​​پارمیس بیگلری (طراح حرکت) اشاره کرد. ، کیمی نصیری (دستیار اول کارگردان)، سارا عشوری (برنامه ساز)، یاسمن شکرالهی (منشی صحنه)، محسن هدی و نگار نادرپور (گروه کارگردانی)، زینب رفعتی، ساجده شریفی (عکاس)، مائده عبدلی، گروه شهرام شاه صحنه، صدف ملکی، فاطمه جعفرپور، ندا حقیقت گو، هانیه مبینی (گروه گریم) و حامد قریب (مشاور رسانه ای).
این اجرا هر شب ساعت 20 در تالار حافظ روی صحنه می رود. علاقه مندان به دیدن این اثر می توانند از سایت تیوال بلیت تهیه کنند.

تقدیم به اجرای روح حبیبل کاسه ساز

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا