تنها راه احقاق حقوق از دست‌رفته فلسطینیان مقاومت و ایستادگی است

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی کودا ، ملت بزرگ ایران را به بزرگداشت این روز مهم و م effectiveثر دعوت و بر تحقق پیروزی و آزادسازی قدس و سرزمینهای اشغالی

به گزارش خبر روزانه وب سایت هلال احمر به نقل از عبدالحسین معزی نوشت: “ماه مبارک رمضان ماه جشن الهی و زمانی برای تمرین استقامت ، صبر ، مقاومت ، پاکی و بندگی است.” پایان این ماه گران تمام شد. فلسطین قلب امت اسلامی است و روز قدس امروز روز مظلوم و مظلوم تاریخ بشریت است زیرا این بنا یک یادگار و میراث گرانبها از رادمرد جماران ، معمار بزرگ انقلاب اسلامی ، امام خمینی (ره) است.

اگرچه دهه ها از ویرانی مردم فلسطین توسط رژیم بدنام و جنایتکار صهیونیستی می گذرد ، اما این رژیم جنایتکار غاصب در سکوت دولت های غربی با بمب گذاری در خانه ها ، مدارس و مساجد و کشتار مردم آسیب پذیر ، غیرنظامیان ، زنان و زنان ، حقوق بشر را ادعا می کند. جنایات با این وجود امروز به لطف توطئه غاصبان و دشمنان اسلام ، رویکرد راست گرایانه از اسلامی – صهیونیستی به اسلامی – اسلامی تغییر یافته است و به گفته توطئه گران ، آنها توانسته اند ذخیره امن برای اسرائیل و انواع مختلف کشورهایی از جمله یمن و عراق ، لبنان و … درگیر اشغال ، جنایت و ستم هستند ، اما دشمنان باید بدانند که این ظلم هرگز دوام نخواهد آورد و ظلم و ستم مظلومان در فلسطین آتش جهنم را به وجود خواهد آورد و همه پایه ها را از بین می برد. صهیونیسم

بگذارید دشمنان بدانند که مسلمانان جهان و فلسطینیان مبارز قطعاً تا آزادی کامل قدس شریف از مبارزه و مقاومت دست نخواهند کشید. حوادث اخیر در منطقه به همه ثابت کرده است که تنها راه تحقق حقوق از دست رفته مظلوم فلسطینیان مقاومت است.

به یاری خداوند از بیت المقدس ، ضربان قلب جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری شنیده می شود ، و امروز جهان جوانان فلسطینی را تماشا می کند ، کسانی که با اراده ای مثال زدنی و دستان خالی ، تا دندان مسلح و ظالم در حال اشغال رژیم زمین. متأسفانه امسال نمی توانیم مانند سالهای گذشته روز قدس را گرامی داشته و روز رنج را محکوم کنیم. با این حال ، قلبهای ما در هوای آزادسازی قدس شریف صدمه دیده و می تپد. “اگر خدا بخواهد ، آزادسازی سرزمین فلسطین و مقدسین با دلسوزی ذهن مسلمان حاصل می شود.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا