تولید محتوا برای سایت فروشگاهی چگونه است؟

در دوران اپیدمی ویروس کرونا، سرعت رشد کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن افزایش پیدا کرده است. استقبال مردم از این نوع شیوه خرید و فروش نیز بر میزان افزایش این سرعت تاثیرگذار بود. به همین علت بیشتر صاحبان فروشگاه ها تصمیم گرفتند به سمت فروش اینترنتی محصولات و خدمات خود روی بیاورند. از طرفی بیشتر شدن کسب و کارها و فروشگاه های اینترنتی باعث شده تا رقابت در این حوزه سخت تر شده و فروش محصولات دشوار شود. با این حال به نظر شما برای فروشی موفق چه اقداماتی باید انجام داد؟

از ساده ترین و در عین حال موثرترین راه ها برای جذب حجم بالایی از مشتری، تولید محتوا برای سایت فروشگاهی است. در دنیای امروزی،‌ دیده نشدن مساوی با نبودن است. داشتن محتوای با کیفیت می تواند باعث دیده شدن بیشتر شما و در نتیجه باعث افزایش فروش شود.  از طرفی وجه تمایز میان سایت های فروشگاهی و سایر سایت های مشابه، تولید محتواست.

به عبارتی بهتر، این تولید محتواست که تعیین می کند محصول و خدمات شما از چه ویژگی،‌ مزایا و امکاناتی برخوردار است. مشتری با مطالعه محتوای جذاب می تواند تا مدتی در سایت فروشگاهی شما باقی بماند. در مجموع هرچه محتوای شما بهتر، جذاب تر و دقیق تر باشد، باعث افزایش مخاطبان می شود. و در نهایت به افزایش سوددهی شما کمک می کند.

شما می توانید برای سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی خود در وبسایت seoedu اینجا کلیک کنید.

محتوا سایت فروشگاهی چگونه است؟

بسیاری از افراد اعتقاد دارند اولین چیزی که مشتری را ترغیب به خریدن محصولات شما می کند، عکس آن است که در سایت فروشگاهی خود قرار میدهید. اما علاوه بر عکس، محتوایی که برای محصولات در سایت قرار می دهید هم بسیار تاثیرگذار است.

محتوای سایت فروشگاهی شما باید جامع باشد به طوری که مشتری با مطالعه آن به پاسخ تمامی سوالات خود دست پیدا کند. از همین رو باید در تولید محتوا برای سایت فروشگاهی مواردی مانند برند محصول، جنس محصول، مدل و اندازه محصول را مدنظر قرار دهید. همچنین اگر محصول مردانه یا زنانه است، باید به آن اشاره کنید.

از مهمترین نکاتی که باید در کیفیت محتوا برای سایت فروشگاهی در نظر داشت، استفاده از کلمات کلیدی مناسب است. به عبارتی استفاده درست و بهینه از کلمات کلیدی باعث می شود محتوای شما متمایز از دیگر محتوا های سایت های مشابه شود.

محتوا برای سایت فروشگاهی چه مزایایی دارد؟

داشتن محتوای خوب برای سایت فروشگاهی، روشی تضمینی برای داشتن حجم بالایی از مشتری است که در نهایت منجر به خرید محصولات و یا خدمات شما می شود. با این حال مواردی وجود دارد تحت عنوان مزایای محتوا برای سایت فروشگاهی که با مدنظر قرار دادن آن ها می توانید محتوای جذاب تری داشته باشید. در ادامه به معرفی این مزایا می پردازیم.

1- اولین موردی که افراد برای خرید محصولی به آن توجه می کنند، نکات مثبت و منفی محصول است. به عبارتی مشتری به دنبال جواب این سوال است که با خرید این محصول از چه مزایایی بهره مند می شود. بهترین روش برای این کار، قرار دادن ویژگی های محصول مورد نظر در بخش توضیحات می باشد. با این کار شما مشتری را مطلع می کنید که محصول شما چه مزایا و معایبی دارد و برای اینکه عمر مفید محصول افزایش یابد به چه مواردی باید توجه کند.

2- محتوای شما باید طوری باشد که تمایل مشتری برای خرید محصول شما افزایش یابد. یعنی شما باید در محتوا برای سایت فروشگاهی خود از کلمات، ‌جملات و عباراتی تشویقی استفاده کنید تا نظر مشتری را برای خرید محصول جلب کنید. از همین رو تلاش کنی تا از جملات منفی کمتر استفاده کنید.

3- درست است که هدف شما از تولید محتوا برای سایت فروشگاهی، فروش محصولات و خدمات است. اما این نکته را در نظر داشته باشید که افرادی وجود دارند که قصد آن ها خرید نیست، بلکه کسب اطلاعات است. به همین جهت محتوای شما باید به اندازه کافی کامل باشد و توضیحات خوبی راجب محصول ارائه دهید. با این روش می توانید مشتری را تحت تاثیر قرار دهید.

شاید فکر کنید این کار کمی دشوار است. اما اگر سفارش تولید محتوا خود را به دست افراد متخصص بسپارید، دیگر نگرانی از این بابت نخواهید داشت. SEOEDU مرجع تولید محتوای ایران با تیمی مجرب و متخصص آماده دریافت سفارش تولید محتوا برای سایت فروشگاهی شما می باشد.

4- معمولا افرادی که به دنبال خرید محصولی هستند،‌ به چند دسته تقسیم می شوند. با این حال بیشتر افراد برای خرید یک محصول یا خدمات، به بررسی نظرات سایر مشتریانی که قبلا این محصول را خریداری کرده و از آن استفاده کردند، می پردازند. به همین دلیل قرار دادن بخشی تحت عنوان نظرات مشتریان می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد. برای این کار می توانید در انتهای محتوا با قرار دادن جملاتی مانند (اگر از این محصول استفاده می کنید،‌ نظر خود را با ما در میان بگذارید) و یا (آیا از کاربران این محصول هستید، به نظر شما چه ویژگی هایی باعث می شود تا آن را بخریم؟) و … می توانید کابران سایت فروشگاهی خود را تشویق کنید که تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارند.

5- همانطور که گفتیم، جهت تولید محتوا برای سایت فروشگاهی باید برای محصولات خود توضیحات کاملی قرار دهید. از طرفی باید توجه داشته باشید که توضیحات شما بیش از حد نشود و مشتری احساس خستگی نکند. بهتر است تعداد بین 1500 تا 2000 کلمه (بستگی به نوع محصول دارد) را برای محصولات خود در نظر بگیرید.

هزینه سفارش تولید محتوا برای سایت فروشگاهی

تولید محتوا تخصصی و حرفه‌ای می تواند برای افزایش تعداد مشتریان و فروش سایت شما بسیار مفید باشد. از طرفی در نظر داشتن قیمت محتوا نیز می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد. شما می توانید سفارش تولید محتوا برای سایت فروشگاهی خود را به SEOEDU مرجع تولید محتوای ایران با تیمی مجرب و متخصص بسپارید. SEOEDU با داشتن تیمی حرفه ای و متخصص می تواند بهترین محتوا را در مدت زمانی کوتاه در اختیار شما قرار دهد. از آنجایی که تمرکز SEOEDU بر کیفیت محتواست، می توانید با خیال راحت سفاراشات خود را به ما بسپارید. همچنین با داشتن مشاوران متخصص به شما در انتخاب محتوای مناسب با موضوع مرتبط با سایت فروشگاهی کمک می کند.

دکمه بازگشت به بالا