اجتماعی

تکمیل ایمن سازی تونل «نیک پسندی» در مراحل پایانی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حامد یزدی آنلاین، بعد از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از تونل «نیک پسندی» که با همراهی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان تهران انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این تونل به طول نه کیلومتر در زیر زمین واقع شده و راه‌آهن تهران – تبریز از آن عبور می‌کند.

تکمیل ایمن سازی تونل «نیک پسندی» در مراحل پایانی است

یزدی آنلاین با بیان اینکه تونل «نیک پسندی» سال‌ها پیش به بهره‌برداری رسیده است، گفت: با توجه به اینکه تونل مذکور فاقد الزامات ایمنی بود، ایمن سازی آن در دستور کار قرار گرفت و اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص رصد و پایش اقدامات ایمنی صورت گرفته به موضوع ورود کرد.

وی افزود: با توجه به جلسات و بازدیدهای گذشته مقرر شده بود که این پروژه تا پایان مهرماه سال جاری به بهره برداری برسد. مدیرکل مدیریت بحران استان تهران عنوان کرد: بر اساس بررسی و بازدیدی که امروز داشتیم، شاهد بودیم که اقداماتی در جهت ایمن سازی انجام ولی ایمنی کامل هنوز محقق نشده است.

یزدی آنلاین بیان کرد: با توجه به موارد موجود و بازدید تخصصی، مقرر شد، تکمیل ایمنی و بهره برداری پروژه با استانداردهای ایمنی تونل، با سرعت مضاعف و اقدام جهادی در دستور کار قرار گیرد.

تکمیل ایمن سازی تونل «نیک پسندی» در مراحل پایانی است

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت رعایت نکات ایمنی در پروژه‌های عمومی تاکید کرد و گفت: موضوع ایمنی از مهمترین حقوق مردم و از الزامات شهری است که باید همیشه در اولویت کار دستگاه‌های متولی قرار داشته و جدی گرفته شود.

بخش مطالب اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر مسائل تربیتی و آموزشی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا