تیراندازی زورگیران مسلح و کشته شدن دو نفر در البرز/قاتلان دستگیر شدند

خبر روزانه / البرز فرمانده پلیس استان از دستگیری اعضای یک باند سارق مسلح با تلاش پلیس آگاهی در شهر ساوی بولاگ خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان گفت که پس از چندین فقره سرقت مسلحانه در بخش چاربه ، که منجر به کشته شدن دو نفر و زخمی شدن یک نفر شد ، شناسایی و دستگیری افراد مقصر به طور خاص در دستور کار پلیس قرار گرفت تا اطلاع رسانی شود. ساوویبولوگ

به گزارش خبر روزانه ، وی گفت: مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی از سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی پراید که منجر به تیراندازی و کشته شدن راننده آن شد ، خبر داد و چند ساعت پس از جنایت ، حمله مسلحانه انجام شد. دو موتور سوار در پلیس گفت که یکی از سواران کشته شد و سوار دوم موفق به فرار شد.

فرمانده انتظامی البرز گفت: به دلیل اهمیت موضوع ، کارآگاهان پلیس بلافاصله وارد عمل شدند و با اطلاعات و تحقیقات گسترده پلیس توانستند دو قاتل مسلح را در منطقه چهاربه شناسایی کنند و با عملیاتی منسجم و غیرمنتظره ، هر دو متهم را دستگیر کنند. کمتر از 24 ساعت پس از آخرین قتل در مخفیگاه آنها در یکی از باغهای چهارباخ دستگیری شده است.

سردار محمدیان افزود: پس از بررسی مدارک و اسناد پلیس ، بازداشت شدگان چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند ، بنابراین دهان خود را باز کردند و اعتراف کردند که با ایجاد باند چهار نفره و تهیه سلاح گرم اقدام به اخاذی کردند. و سرقت مسلحانه. ” آنها در استان البرز زندگی می کردند.

وی گفت: همدستان این دو متهم که فراری نیز بودند دستگیر شدند و یکی از آنها چندین پرونده جنایی داشت. ماموران در چارچوب دو عملیات جداگانه شبانه روزی دستگیر و به پلیس تحویل داده شدند تا برای تحقیقات بیشتر به Savoybolog اطلاع دهند.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد: در بازرسی از پناهگاه متهم ، دو قبضه اسلحه گرم و دو قبضه سلاح سرد ، دو دستگاه موتورسیکلت و مقدار زیادی اموال مسروقه کشف شد.

سرانجام فرمانده انتظامی استان آلبورگ با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد ، گفت: پلیس با هرگونه عدم اطمینان در اختیارات مبارزه می کند و اجازه نمی دهد متخلفان امنیت شهروندان را به خطر بیندازند

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا