جاده سلامت مازندران در ساری احداث می‌شود

به گزارش خبر روزانه از مازندران ، فاز اول جاده سلامت 1.5 کیلومتری با محوریت سلامت و تقویت نشاط اجتماعی و توانایی مهم در ارائه جاذبه های گردشگری در سال 2022 به همت شهرداری سارا در منطقه جنگلی سوکوه تپه در حال انجام است. .

پروژه تفریحی و گردشگری اسکاتلندی به مساحت 1092 هکتار در قسمت جنوبی شهر سارا یکی از پروژه های مهمی است که شهرداری سارا در تلاش است از طریق کارهای ساختمانی و محیطی امن ، امن و تازه را برای شهروندان سرو فراهم کند. ایجاد زیرساخت های محیطی مناسب. بر سلامتی تمرکز کنید و نشاط و مزایای اجتماعی را افزایش دهید.

توجه به ماندگاری اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی یکی از رویکردهای مهم دولت شهری است و مطابق با این رویه ، احداث 1.5 کیلومتر جاده بهداشت در دستور کار قرار گرفت.

به گفته سید سلمان ابوالقاسمی ، رئیس ساریسکا ، منظر و فضای سبز شهرداری سارا ، با اجرای پروژه بهداشت جاده ای به شهروندان ساروای محیط مناسب برای استفاده از خدمات مختلف این پروژه فراهم می شود. در مورد سلامت و تقویت دوام اجتماعی.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در جاده سلامت ، ایستگاه ها به گونه ای طراحی می شوند که شهروندان پیاده روی در این جاده از امکانات آن بهره مند شوند.

با توجه به اینکه ساری به عنوان پایتخت توریستی NPP در سال 2022 انتخاب شد ، احداث جاده بهداشتی در این منطقه جنگلی با چشم اندازهای عالی جنگل می تواند یک فرصت مهم برای میزبانی این رویداد مهم و جذب گردشگران و همچنین پیشرفت مثبت برای منطقه باشد. مرکز استان منطقه سبز در شمال کشور است.

48

دکمه بازگشت به بالا