جزئیات مراسم تشییع و تدفین ۲ شهید گمنام در گلستان اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدس روز یکشنبه ۷ مردادماه وارد استان شدند و هشت روز میهمان همه شهرستان ها بودند. می خواهند به استان بروند همه اهالی استان افتخار پذیرایی از این شهید پرآوازه را داشتند.

یکی از این شهدا 22 ساله بود که در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به شهادت رسید و شهید دیگر 21 ساله در عملیات کربلای 6 در منطقه به شهادت رسید. سومار به فیض شهادت نائل شد.

این شهدا در همه شهرها هستند لب و سپس 15 دی ماه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهر.ج) U سایت گالستان و دهیاری رطوبت آنها در شهر کردکووی به خاک سپرده شده اند.

جزئیات مراسم استقبال و تدفین شهدا در شهرستان های استان به شرح زیر است:

مراسم نشست متمرکز در شهر گرگان، یکشنبه (27 آذر) ساعت 12:30 از میدان هزار انقلاب به مقر سپاه نینوا در گلستان

مراسم استقبال در شهرستان های گمیشان و آغ کالا همگان در همین شهر دوشنبه (28 آذر) از ساعت 8 صبح تا 22 شب با محوریت حوزه مقاومت بسیج

مراسم استقبال در شهرها مراوا تپه و بندرگز همه در همان شهر در روز سه شنبه (29 آذر) از ساعت 8:00 صبح تا 10:00 شب

مراسم استقبال در شهرهای ترکمنستان کلاله و بندر هر کدام در یک شهر در روز چهار شنبه (30 آذر) از ساعت هشت الی 22

مراسم استقبال در شهرهای رامیان و علی آبادکتول در روز پنجشنبه (اول دی ماه) هر کدام در شهری واقع در ناحیه مقاومت از ساعت 8 صبح تا 22.

مراسم استقبال روز جمعه در شهرهای مینادشت و هلیکشدودی ماه) هر کدام در شهر با محوریت منطقه مقاومت از ساعت 8 صبح تا 10 شب

مراسم استقبال در شهرستان گرگان در روز شنبه (12 آذر) صبح در مصلی نماز جمعه و عصر در محل عاشقان تارالله حسینی از ساعت 8 الی 22.

مراسم استقبال در شهرهای گنبدکاووس و آزادشهر در طول روز شنبه (4 دسامبر) هر کدام در شهر با محوریت منطقه مقاومت از ساعت 8:00 صبح تا 10:00 شب.

دوشنبه (14 آذرماه) شب وداع با دو شهید و آیین محوری در شهرستان های گرگانا و کردکوی و 15 آذرماه در شهرستان کردکوی برگزار شد. رطوبت من سایت فرماندار گالستون پیکر پاک این دو شهید در آغوش زمین آرام می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا