جزییات برخورد مرگبار کامیون میکسر با ۱۱ خودرو در اتوبان ستاری

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیات برخورد یک دستگاه میکسر مرگبار با 11 خودرو در چهارراه ستاری – محبری را تشریح و از لغو مجوز این شرکت خبر داد.

به گزارش خبر روزانه، سردار محمد حسین حمیدی در این خصوص گفت: ساعت 18:49 شب گذشته تصادف شدیدی در ستار رخ داد و همکارانم از برخورد شدید یک دستگاه کامیون میکسر با چند دستگاه خودرو مطلع شدند.

وی گفت: گروه های کارشناسی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به محض حضور در محل تصادف و انجام تحقیقات، متوجه شدند یک دستگاه میکسر در حال حرکت از شمال به جنوب ستار در چهارراه مخبری با 11 دستگاه خودرو برخورد کرده و چند انشعاب شکسته است. از حصارکشی و درختان و عبور از آنها، به خط مقابل رفت و تا چهارراه محبری راند.

حمیدی افزود: این میکسر در ادامه مسیر در مسیر مقابل از جلو با یک دستگاه پژو 206 که در جهت راست از جنوب به شمال حرکت می کرد برخورد کرد و خودرو را روی پل عابر پیاده کشید و در نهایت با برخورد به پل متوقف شد. بنیاد .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: متاسفانه راننده پژو 206 که 29 ساله بود در محل جان باخت، 6 نفر دیگر مجروح شدند، 11 خودرو، نرده ها، درختان و ساختمان های جاده ای آسیب دیدند. “

وی در خصوص علل این حادثه گفت: شرکت مربوطه به دلیل عدم کنترل رفتار راننده و حمل بار اضافه و همچنین تردد در ساعات غیر مجاز از سوی شورای حمل و نقل و راهداری تهران تعیین شد. به عنوان میکسر راننده.این اداره متهم به عدم امکان رانندگی با وسیله نقلیه به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه شد.

حمیدی همچنین افزود: با توجه به اهمیت موضوع، جلسه و کمیسیون مواد 31 و 32 قانون رسیدگی به تخلفات وسایل نقلیه باری و باری با حضور اعضای شهرداری تهران، نمایندگان باربری و شرکت تشکیل شد. نماینده به این دلایل.» به مدت یک سال تعلیق شد.

وی افزود: همچنین در بررسی های انجام شده توسط پلیس چندین مورد تخلف از جمله حمل بار غیرمجاز (اضافه بار) و تعدادی تصادف و همچنین جراحات فوتی و بدنی به ثبت رسید. تصادف در حسابداری شرکت.” همه اینها به دلیل عدم آموزش و کنترل مدیران شرکت ها بر فعالیت رانندگان ناوگان آنهاست که منجر به تخلفات به خصوص حادثه دیروز شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا