جهاد امروز خبرنگاران مقابله با تحریف واقعیت‌ها است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ حسین حسنیان، بعدازظهر سه شنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شاغل در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چهارباغ، با قدردانی از خبرنگاران خوب و درستکار که همواره منعکس کننده ارزش ها و هنجارهای جامعه هستند. تاز بودند، بر لزوم حضور فعال رسانه ها برای مبارزه با توطئه های دشمنان تاکید کردند.

وی گفت: به وضوح مشاهده می کنیم که امروز رسانه های جمعی مرتبط با غرور، جنگ رسانه ای را تشدید کرده اند و با تحریف اخبار سعی دارند افکار عمومی را در جهت مطالبات انحرافی و هدفمند سوق دهند.

وی با تاکید بر لزوم شناخت دشمنان و شیوه های دشمن شناسی آنها، تصریح کرد: به وضوح می بینیم که دشمنان برای مقابله با ملت ایران نوعی جنگ شناختی را در دستور کار قرار داده اند. اوایل چربی می بینم و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در عرصه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را زیر و رو کند در حقیقت هدف آنها دستکاری دانش و ادراک مردم است.
وی با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل همه مسئولان قوه مجریه با خبرنگاران و رسانه های گروهی برای مقابله با توطئه های دشمن در حوزه اطلاع رسانی، از جامعه خبرنگاری که با حضور فعال در جمع آوری و اطلاع رسانی اخبار همواره مانع از تحریف حقایق دشمن شده اند، تشکر کرد.

سرهنگ حسنیان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که همواره بر کشف حقایق تاکید داشتند، گفت: خنثی کردن تحرکات و اقدامات گمراه کننده دشمنان وظیفه همه مسئولان و اهالی کلام به ویژه خبرنگاران است. ارائه اطلاعات به موقع و به موقع.زیرا تجربه نشان داده است که حرکت و اقدام در جهت تبیین، اعمال فریبنده مخالفان را خنثی می کند.

وی خبرنگاران حقیقت جو را پیشگام مطالبه نیازها و مطالبات مردم از مسئولان دانست و افزود: خبرنگاران همواره در خدمت به جامعه و حرکت در مسیر رشد و پویایی کشور، نقد منصفانه و دلسوزانه و بیان برخی فعالانه حضور دارند. اعتراضات و مشکلات

سرهنگ حسینیان گفت: مردم و مسئولان از نمایش انتقادات و مطالبات مردم توسط خبرنگاران صدیقی استقبال می کنند چرا که رسالت رسانه در این راستا تحولی در بستر جهاد و اصلاح تصمیم گیری است. می بینم در مدیریت است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چهارباغ به جامعه خبرنگاران صدیق و مجرب رسانه توصیه کرد که در عرصه اطلاع رسانی به ویژه در امر تبلیغ معارف دینی بیشتر به جامعه کمک کنند.

سرهنگ حسنیان اخلاق و رفتار خبرنگاران را امری درونی و مرتبط با ارزش های انسانی برشمرد و گفت: انعکاس صادقانه و کامل واقعیت ها از وظایف مهم خبرنگاران است.

دکمه بازگشت به بالا