حاج قاسم سلیمانی قله پر فتوح پیروزی های جمهوری اسلامی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر پنجشنبه در یادواره شهدای بن در تاریخ تشیع حضرت زهرا (س)ج) مکان خاص آه تو فرمود: حضرت زهرا (س)ج) او اولین شهید مدافع ولایت بود.

وی با بیان اینکه ولایت و امامت حافظ امت برای رسیدن به احکام عالی و الهی است، گفت: حکومت امت اسلامی بر اساس آیات قرآن کریم برای رسیدن به حکومت دینی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان پس از انقلاب اسلامی به دنبال خاموش کردن چراغ انقلاب بودند، خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان برای نابودی اسلام و انقلاب وارد عمل شد اما این مردم تمام تلاش خود را برای حمایت از انقلاب انجام دادند. .

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه صدها هزار شهید در راه پاسداری از جمهوری اسلامی ایران تقدیم شده است، گفت: رزمندگان متیو عاشورا داشتند و با این فکر به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه سربازان شجاعانه، زیرکانه، هوشیارانه و ایثارگرانه در مقابل دشمن ایستادگی کردند و این مدرسه مهم را به مدرسه تبدیل کردند، افزود: مردم ما ملتی عاشورایی هستند که در مسیر قلع و قمع حرکت کردند و جوانانی کوشا و بصیر تربیت کردند. وجود دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین شهید حاج قاسم سلیمانی فتوح وی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران، نظام مردم سالاری دینی است که الگویی ایده آل برای مسلمانان خواهد بود.

سردار سلیمانی گفت: جمهوری اسلامی ایران از هر فرصتی برای ایفای نقش در جهان برخوردار است.

وی با اشاره به تفاهم حاج قاسم گفت: با روی کار آمدن دولت انقلابی و توجه به انقلاب سایر کشورها، نسخه مردم سالاری اسلامی توسعه می یابد.

دکمه بازگشت به بالا