حادثه شهرک صنعتی خیرآباد ۵ مصدوم بر جای گذاشت/یکی از کارگران هنوز بستری است

خبر روزانه/ مرکز رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اثر حادثه کار با مواد مذاب در شهرک صنعتی هیرآباد اراک 5 مجروح شدند.

دکتر محمد پرخان در گفت وگو با خبر روزانه، با اشاره به تصادف در یکی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی هیرآباد اراک در حین کار با مواد مذاب، گفت: در این حادثه که یکشنبه شب رخ داد، پنج کارگر دچار حادثه شدند. می سوزد.

وی افزود: کارگر 35 ساله با 40 درصد سوختگی درجه سه دست، صورت و چشم، کارگر 30 ساله با 5 درصد سوختگی درجه دو صورت و چشم، 33 ساله کارگر پیر با 7 درصد سوختگی درجه دو صورت و چشم، کارگر 35 ساله. یک سال دیگر 50 درصد سوختگی درجه دو و سه بالای تنه را دریافت کردند.

پرخان با اشاره به اینکه شب گذشته کارگر 35 ساله دیگری نیز پس از مداوا سرپایی از بیمارستان مرخص شد، افزود: پس از حادثه، شخصا در بیمارستان ولیعصر(عج) حضور داشتم. بیماران پس از انتقال به بیمارستان و معاینه به بخش سوختگی اعزام شدند. شرایط پایداری دارند.

وی افزود: یکی از مصدومان با 50 درصد سوختگی درجه دو و سه برای ادامه درمان به تهران منتقل شد که سه مصدوم پس از مداوا مرخص شدند که در حال حاضر یکی از کارگران 40 درصد سوختگی دارد. و چشم در بیمارستان بستری و تحت درمان است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا