حال و هوای حرم امام رضا(ع) در اصفهان جاری می‌شود

به گزارش خبر روزانه از اصفهان، هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت از پنجم تا دهم اردیبهشت ماه سال 1401 برگزار می شود و بسیاری از دستگاه های اجرایی شرایطی را فراهم می کنند تا اصفهانی ها بتوانند حداکثر بهره را ببرند. ویژه برنامه های قرآنی و مذهبی ماه مبارک رمضان. .

یکی از ویژه برنامه های پیش بینی شده برای هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اجرای برنامه های سفره خوانی و طبل خوانی توسط نماینده استون قدس رضوی در اصفهان است.

مدیر دفتر استون قدس رضوی در اصفهان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، برنامه درام هر شب در نمایشگاه اصفهان اجرا می شود; همچنین پیش بینی می شود در این نمایشگاه برنامه سفره خوانی نیز ارائه شود.

مصطفی خوجافروش با اشاره به دیگر برنامه های پیش بینی شده نمایشگاه قرآن و عترت در اصفهان افزود: این نمایشگاه با شبیه سازی حرم امام رضا (ع) فضای این آستان مقدس را برای مردم اصفهان زنده می کند. ».

وی همچنین به حضور مراکز تخصصی استون قدس رضوی در نمایشگاه قرآن و عترت اشاره کرد و ادامه داد: مراکز تخصصی سلامت، آموزش فرهنگی، قرآن، بانوان، سبک زندگی، هنر، کتاب و کتابخوانی، شعر و ادب. ، ایثار و شهادت، خیرین و نارین و مشاوران در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان حضور خواهند داشت تا مخاطبان را در عرصه های جذاب راهنمایی کنند.

بر اساس این گزارش، علاقمندان به بازدید از هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت می توانند از ساعت 16 الی 22 از ساعت 5 الی 10 به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در کمربند شرقی، روبروی منطقه روشندشت مراجعه کنند. ممکن است.

48

دکمه بازگشت به بالا