حساب باشگاه را باز کردیم

به گزارش شفاف و با اشاره به باشگاه پرسپولیس ، مجید صدری با اشاره به وضعیت مدیریتی این باشگاه گفت: ما با مشکلات زیادی روبرو هستیم اما این مشکلات پرسپولیس را مجبور به عقب نشینی نمی کند. ما هرگز از خواسته ها و اهداف خود دست نمی کشیم. حل همه مشکلات در زمان کوتاه کار بسیار سختی است و ما به صبر نیاز داریم تا باشگاه را در بهترین شرایط قرار دهیم.
وی افزود: یکی از مهمترین اقداماتی که این روزها انجام شد بحث مرحله اول اخذ مجوز حرفه ای بوده است. ما همه اسناد لازم را در این زمینه تهیه و بارگذاری کرده ایم و اکنون منتظر اولین پاسخ هستیم. در این زمینه ، باید از رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ سهیل مهدی ، مسئول بحث مجوزهای حرفه ای باشگاه های ایران و همچنین دکتر علی نژاد ، معاون وزیر ورزش و جوانان تشکر و قدردانی کنم. با ما بودند اخذ مجوز حرفه ای بدون شک هدف مهمی است که ما به آن توجه می کنیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: بزرگترین مانع ما بدهی به گابریل کالدرون و دستیارش است. بدهی به کالدرون می توانست بهتر مدیریت شود ، اما ما آن را به ارث برده ایم و باید در این شرایط سخت اقتصادی آن را پرداخت کنیم.
صدری با اشاره به شایعاتی مبنی بر حضور علیرضا امامی فر به عنوان نایب رئیس اجرایی باشگاه گفت: در تمام این مدت سعی کردم رابطه ای صادقانه و خوب با پیشکسوتان عزیز پرسپولیس داشته باشم. آنها چشم و چراغ باشگاه هستند و احتمالاً نقش مهمی در غذا داشتند. به همین دلیل ، ملاقات ها و گفتگوها با جانبازان شما بخشی از برنامه هفتگی من است و من رابطه خوبی با آقای امومیفر دارم ، اما بر اساس همکاری نیست.
سپس رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد افتتاح حساب باشگاه صحبت کرد: “ما با کار زیاد موفق به افتتاح حساب باشگاه شدیم.” من می خواهم از دکتر سجادی ، وزیر ورزش ، وزیر اقتصاد و مدیران ارشد سازمان مالیاتی کشور تشکر کنم که به ما در این امر کمک کردند و حساب باشگاه را برای مدت طولانی قابل استفاده کرد. هواداران باید بدانند بدهی مالیاتی از سال 2001 متعلق به باشگاه است و اکنون ما با رقمی بسیار دشوار و باورنکردنی روبرو هستیم. برای حل این تعارض ، به زمان نیاز داریم تا مشکل را حل کنیم.
در مورد حمایت مشترک با باشگاه استقلال صدری توضیح داد: این اتفاق نمی افتد. تأکید می کنم که ما کارگزار مشترکی با تیم حریف نداریم و نخواهیم داشت و چنین مسائلی از ابتدا مطرح نبوده است ، به خصوص که این خواسته هواداران پرسپولیس است. ما سعی می کنیم باشگاه را مطابق خواسته ها و نظرات هواداران اداره کنیم.
وی افزود: تمرینات تیم تا بازی با الهلال ادامه خواهد داشت و برنامه ریزی شده است تا این تیم مجبور شود با بهترین فرصت ها و حمایت به عربستان سفر کند. امیدواریم کادرفنی و بازیکنان مثل همیشه بتوانند نتیجه ای دلچسب و شیرین به هواداران بدهند.

دکمه بازگشت به بالا