حضور مردم در ۲۲ بهمن تیر خلاص را بر پیکره بی جان فتنه‌گران زد

سردار حسن‌زاده در گفتگو با آنا:

فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: حضور گسترده مردم در یوم الله 22 بهمن تیر خلاص را بر پیکره بی جان فتنه گران زد و باعث قوت قلب مردم بخصوص مسئولان شد

سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست آنا با اشاره به حضور گسترده مردم در«جشن انقلاب»، گفت: ملت ما در مقابل تحرکات دشمن هوشمندانه و با بصیرت عمل می کند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران دشمن شناس و موقع شناس است،افزود: اقشار مختلف مردم ایران امروز با حضور پرشکو خودشان جشن ۴۴ سالگی انقلاب را متفاوت برگزار کردند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تاکید کرد: مردم با این اقدام و عمل به موقع خودشان می خواهند به دشمن بفهمانند که  این حضور، چهره واقعی ملت ایران است و رسانه‌های دروغ‌پرداز باید امروز بفهمد که ایران اسلامی و ایران قوی چگونه مورد حمایت ملت است.

سردار حسن زاده گفت: به این مردم افتخار میکنیم و دستشان را می بوسیم که علیرغم مشکلاتی که وجود دارد با بصرت وارد میدان شدند.

وی تصریح کرد: مطمئن هستیم این حرکت بزرگ ملت موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود و تیر خلاص را بر پیکره بی جان فتنه گران زد و باعث قوت قلب مردم بخصوص مسئولان شد که باید بیشتر به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم توجه و تمرکز داشته و آنها را حل و فصل کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا