حمایت سازمان منطقه آزاد کیش از توسعه همه جانبه فضاهای آموزشی جزیره

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه در کیشی ، جعفر آهنگران ، رئیس و مدیر عامل سازمان ، از بخش آموزش و پرورش و بخشهای مختلف برخی از مدارس کیشی بازدید می کنند. وی با اعلام حمایت از سازمان منطقه آزاد آموزش و پرورش کیش در این جزیره ، بر اهمیت و جایگاه ارزشمند نقش معلمان و توسعه فضاهای آموزشی در منطقه تأکید کرد.
جعفر آهنگران ابتدا با مراجعه به بخش آموزش جزیره در مورد تجهیزات آموزشی و سیستم های خنک کننده در جزیره مطلع شد و از برنامه ریزی مدون و انتخاب پیمانکار مناسب برای تأمین فضای آموزشی مناسب به عنوان یکی از اولویت های این بخش یاد کرد.
جعفر آهنگران همچنین با بازدید از مدارس پروین اعتصامی ، هرازمی و امام خمینی (ره) در جزیره کیش گفت: توسعه فضاهای آموزشی زمینه را برای ارائه خدمات با کیفیت به دانش آموزان فراهم می کند و م componentلفه مهمی در جلوگیری از افت تحصیلی در مدارس منطقه است.
پرویز حیدری راد ، رئیس اداره آموزش کیش ، همچنین به ضرورت توسعه فضاهای آموزشی جزیره برای دو برابر کردن دانش آموزان در منطقه توجه کرد. فضای بسته ثانویه جزیره کیش با میانگین کشوری در بالاترین سطح رتبه بندی شد.
به گفته حیدری راد ، تعداد دانش آموزان سالانه 600 نفر افزایش می یابد. برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان منطقه ، باید یک مدرسه جدید در جزیره کیش ساخته شود.
حیدری راد با بیان اینکه امسال 268 کلاس ابتدایی ، میانی و حرفه ای در این رشته برگزار شده است ، افزود: طبق اعلام استان تعداد کلاس های درس به 261 کلاس کاهش می یابد و تراکم کلاس افزایش می یابد.
وی خاطرنشان کرد: با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش ، توسعه فضاهای آموزشی در مدارس منطقه در دستور کار قرار گرفته است.
گفتنی است در سفر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تجهیزات و امکانات آموزشی آموزش جزیره سعید پورعلی معاون فرهنگی و امور اجتماعی وزیر و برخی از رهبران سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند . و گروه مدرسه

46

دکمه بازگشت به بالا