بین الملل

حملات پهپادی اوکراین و حریق در انبار نفتی روسیه

گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین خبر روزانه؛ یک روز پس از خبرساز شدن حمله به تاسیسات نفتی سن پترزبوگ، روسیه روز جمعه از دفع حمله حداقل سه پهپاد اوکراین به استان مرزی بریانسک خبر داد.

آتش سوزی چند تانکر نفتی در نتیجه حمله پهپادی اوکراین به روسیه خبرساز شده و فرماندار شهر کلینتسی الکساندر بوگوماز آن را تایید کرده است. به گفته او، پدافند توانست پهپاد مهاجم را هدف قرار دهد اما مهمات همراه آن روی یک انبار نفتی افتاد و باعث حریق شده است.

 

 

روز پنجشنبه (دیروز) اوکراین خبر داد که یک پهپاد بومی با پرواز ۱۲۵۰ کیلومتری به ترمینال نفتی در سن پترزبورگ حمله کرد؛ خبری که روسیه آن را رد کرد و خبر داد که این حمله پهپادی را ناکام گذاشته است.

 

مقام‌های روسیه اعلام کرده‌اند که هیچ کسی در حمله به کلینتسی زخمی نشده و حریق هم مهار شده است. به گفته بوگوماز، روسیه امروز دو پهپاد اوکراینی را هم در دیگر نقاط استان مرزی بریانسک ساقط کرد.

 

 

پایان پیام/م

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا