بین الملل

حمله توپخانه‌ای حزب‌الله به شهرک صهیونیست‌نشین «یفتاح»

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین خبر روزانه، جنبش مقاومت اسلامی لبنان بامداد چهارشنبه از حمله توپخانه‌ای به شهرک صهیونیست‌نشین «یفتاح» در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

حزب‌الله طی بیانیه‌ای گفت: «در پاسخ به حمله دشمن اسرائیلی به غیرنظامیان و شهادت شهروند لبنانی حسین علی برکات، مجاهدین مقاومت اسلامی در ساعت ۲۱:۴۵ سه شنبه، شهرک یفتاح را با گلوله‌های توپخانه بمباران کردند».

به نوشته وبگاه «المیادین»، در این بیانیه تاکید شده است: «دستیابی به تلفات [صهیونیست‌ها] در این حمله تایید شده است. مقاومت اسلامی لبنان مجدداً تأکید می‌کند که به هیچوجه آسیب رساندن [اشغالگران] به غیرنظامیان را تحمل نخواهد کرد».

دقایقی بعد رسانه‌های صهیونیستی نیز گزارش دادند که ارتش این رژیم مجروح شدن دو نظامی خود بر اثر شلیک موشک کورنت از جنوب لبنان را تایید کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان از زمان آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در اراضی اشغالی فلسطین در تاریخ پانزدهم آنلاین ماه، در حمایت از مردم غزه و نیروهای مقاومت فلسطین عملیات‌های مختلفی را علیه مواضع ارتش صهیونیستی انجام داده است.

پیش از این، «الکساندر بن‌زِوی» سفیر رژیم صهیونیستی در مسکو روز سه‌شنبه ادعا کرد با وجود اینکه این رژیم نمی‌خواهد به لبنان حمله کند اما برای دفاع از خود مجبور است که عملیات‌های نظامی انجام دهد. (جزئیات بیشتر)

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا