خداداد: اسکوچیچ اشتباه بزرگی مرتکب شد

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به اینکه اسکوچیچ نامی از طارمی نبرده است، گفت: فکر می کنم اسکوچیچ اشتباه کرد زیرا طارمی به عنوان یک بازیکن کلیدی می تواند تاثیر زیادی در موفقیت تیم ملی داشته باشد. ”

به گزارش خبر روزانه، مرحله حداد عزیزی با اشاره به اتفاقاتی که بین اسکوچیچ و طارمی افتاده است، گفت: همانطور که اسکوچیچ می تواند آزادانه درباره تیم ملی ایران و بازیکنان شاغل در این تیم صحبت کند، مهدی طارمی و سایر بازیکنان هم می توانند بدون محدودیت در این مورد صحبت کنند. تیم ها نظرات شخصی خود را بیان کنند.

وی ادامه داد: طارمی اشتباهی مرتکب نشد که فرصت حضور در تیم ملی را از او بگیرد اما اسکوچیچ مرتکب اشتباه بزرگی شد و اگر بر این نظر پافشاری کند قطعا تیم ملی متضرر می شود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از افرادی که عملکرد اسکوچیچ را با تصمیمات انضباطی کارلوس کیرش مقایسه می کنند، گفت: واقعا عجیب است، برخی فقط دنبال این هستند که بفهمند. کراش در مقابل بی انضباطی مقاومت کرد و سختگیری او به حدی بود که بازیکنانی که اجازه بی انضباطی را می دادند را از تیم حذف کرد، اما فراموش نکنیم که طارمی امروز بی انضباطی نبود، او از حق آزادی بیان خود استفاده کرد و نظرش را بیان کرد. تفاوت زیادی بین آنها وجود دارد.

حداد عزیزی گفت: آدرس اشتباه تیم ملی نه تنها کمکی نمی کند بلکه مشکل را بیشتر می کند. و برخی در این میان صرفاً به جای شعله‌ور ساختن منطقی، به دنبال شعله‌ور کردن آتش اختلاف هستند. امروز نه تنها طارمی بلکه همه بازیکنان تیم ملی حق دارند در مورد تیم صحبت کنند و همچنین سرمربی تیم ملی هم حق دارد نظر شخصی خود را بیان کند.

بازیکن سابق تیم ملی در پایان گفت: اخراج طارمی از تیم ملی بازی خطرناکی است و به هیچ وجه به نفع تیم ملی نیست، بنابراین فکر می کنم این موضوع باید هر چه زودتر حل شود چرا که به فوتبال داخلی لطمه ای وارد نمی کند. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا