در استان حمایت نمی‌شوم/ تنها 10 میلیون تومان هزینه سرویس دوچرخه‌ام می شود

خبر روزانه/کرمانشاه دارنده اولین مدال تاریخ ورزش های سه گانه ایران به هزینه های بالای مسابقات قهرمانی ورزشی پرداخت و گفت: برای اعزام به مسابقات خارج از کشور فقط 10 میلیون تومان برای نگهداری دوچرخه ام هزینه می شود.

پارسا محجوب در نشست خبری امروز (30 تیرماه) تیم ورزش سه‌گانه با اشاره به تجربه 11 ساله خود در ورزش سه‌گانه، گفت: قزاقستان در مسابقات سه‌گانه از جمله 800 متر در بازی‌های آسیایی 2022 شرکت خواهد کرد. 50 متر شنا، تیراندازی با تپانچه لیزری در مسافت 10 متر مقام سوم آسیا را کسب کردم.

وی ادامه داد: در این مسابقات در رشته دو گانه نیز شرکت کردم و مقام پنجم را به دست آوردم.

این تیم ورزش سه گانه در پاسخ به نظر برخی کارشناسان که سطح این مسابقات را پایین دانستند، اعلام کردند که 240 ورزشکار و ورزشکار از کشورهای آسیایی در این مسابقات حضور داشتند. از این میان مقام های اول، دوم و چهارم در اختیار مدال آوران بازی های آسیایی و قهرمانی جهان بود، بنابراین سطح مسابقات بسیار بالا بود و با حضور رقبای قوی تراز اول جهانی برگزار شد.

وی در ادامه به برنامه های آتی خود در این رشته پرداخت و افزود: مسابقات دانشجویان جهان در شهریورماه برگزار می شود و پس از آن مسابقات جهانی را در مهرماه به میزبانی پرتغال داریم که مجوز حضور در آن را دارم. مسابقات

محجوب همچنین به تعویق بازی های آسیایی 2022 اشاره کرد و گفت: این بازی ها سال آینده برگزار می شود که از هم اکنون در حال برنامه ریزی هستم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود مهمترین چالش ها و موانع پیش روی فعالیت خود در این عرصه را برشمرد و گفت: در حال حاضر حامیان اصلی من برای ادامه حضور در این عرصه فدراسیون و خانواده ام هستند و هیچ حمایتی صورت نگرفت. و یا از مقامات منطقه کمک بگیرید..

محجوب یادآور شد: اگرچه در استان خودم از من حمایت نمی‌شود، اما خرید دوچرخه‌های سایر اتباع وارداتی توسط استان‌های آنها انجام شده است.

این قهرمان ملی سه گانه ادامه داد: در رشته ما تجهیزات حرف اول را می زند و با تجهیزات مناسب می توان رکوردهای بهتری را ثبت کرد. برای خرید دوچرخه مسابقه حدود 140 میلیون تومان هزینه دارد و قبل از هر سواری فقط حدود 10 میلیون تومان هزینه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا