در خصوص سیل‎‌بند جیرفت تصمیمات جدی گرفته شده است

خبر روزانه/ کرمان وزیر کشور در جمع خبرنگاران از جمع بندی تصمیمات اتخاذ شده در جلسه ستاد مدیریت مبارزه با بحران جنوب استان کرمان خبر داد.

احمد وحیدزی شامگاه 30 آذرماه پس از جلسه ستاد مبارزه با بحران جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز به موضوعاتی پرداخته شد که در سفر برای رسیدگی به آنها مورد ارزیابی قرار گرفت. چه کار می کنند؟

وی افزود: همچنین تصمیماتی برای جبران خسارت پل ها، جاده ها، سیل، مزارع کشاورزی و خسارت منازل اتخاذ شده است.

وحیدزی افزود: در این جلسه تصمیم گیری شد که چگونه به جایی که هنوز ارتباط برقرار نشده است، هر چند این مناطق محدود است، کمک رسانی شود.

وی ادامه داد: همچنین در مورد برخی از آثار که از مدت ها قبل برنامه ریزی شده و نیاز به مطالعه دارند تصمیماتی گرفته شده است.

وحیدی در خصوص تعمیر سدها گفت: در خصوص سیل زرافه تصمیمات جدی گرفته شده و منابع مالی نیز در نظر گرفته شده است. ما همچنین سخت کار می کنیم تا جاده ها، خانه ها، چاه ها، مزارع و سایر دشت های سیلابی را برای جابجایی تعمیر و بازسازی کنیم.

وزیر امور داخله گفت که اول راه ها و پل ها و سپس بقیه افتتاح می شود. حالا یک هلیکوپتر داریم که در صورت نیاز آن را اضافه می کنیم.

وی افزود: برخی اقدامات مربوط به تصویب تصویب شده و دستگاه های ذیربط حضور یافته و اجرایی شده و تا هفت سال آینده مصوبات جدید ارائه و ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا