دستگیری عامل نزاع در یکی از پمپ بنزین‌های تهران

پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عامل اصلی نزاع در پمپ بنزین حوالی میدان خور را دستگیر کرد.

به گزارش خبر روزانه، مرکز اطلاع رسانی پلیس مینسک در این خصوص گزارش داد: در اوایل اسفند ماه سال 1400 به مرکز فوریت های پلیسی گزارشی مبنی بر برخورد با سلاح سرد در پمپ بنزین در حوالی میدان گور دریافت شد که پس از آن پلیس در محل حاضر شد و به بازرسی پرداخت. . موضوع در دستور کار قرار گرفت.ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ مستقر شدند.

با حضور ماموران در محل و کشف تحقیقات اولیه و دوربین های مداربسته، علت اصلی درگیری که سابقه راهزنان را داشت، برخورد چشمی با مرد دیگری با سلاح سرد و بلافاصله از محل متواری شد. ترس از حضور میدان . .

تحقیقات درباره دستگیری این مرد به عنوان عامل اصلی اختلاف از همان زمان در دستور کار قرار گرفت، سرنخ هایی از محل اختفای این مرد به دست آمد و پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با کسب مجوز قضایی به محل بازگشت. این مرد شرور دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

ادامه مطلب: اراذل و اوباش جایی در تهران ندارد / کاهش شر در پایتخت

مرکز اطلاع رسانی پلیس مینسک گزارش داد که این مرد در کلانتری مورد بازجویی قرار گرفت و به درگیری و ارعاب در پمپ بنزین با اشاره به تماس چشمی با فرد دیگری اعتراف کرد. فرد بازداشت شده به همراه مواد پرونده روانه دادسرا شد، پلیس در تلاش برای دستگیری متهم دیگر است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا