دشمنان تلاش خود را در راستای تخریب ایمان جوانان به کاربسته اند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری وی عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه قم گفت: حجت الاسلام دیرباز رئیس سابق دانشگاه قم سال ها در زمان مدیریت این دانشگاه خدمات شایسته ای انجام داده است که از ایشان تقدیر و تشکر می کنیم. تلاش ها.

وی با بیان اینکه حرکت علمی در کشور از زمان انقلاب اسلامی شتاب گرفته است، افزود: در این سال ها دستاوردها و دستاوردهای علمی علما و جوانان ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی بسیار چشمگیر و تاثیرگذار بوده است و این امر رشد در حالی رخ داده است که تحریم‌های سخت را دزدها بر کشور ما تحمیل کردند.

ذوالنوری وی ادامه داد: دنیا از دستاوردها و پیشرفت های کشورمان در این شرایط سخت تحریم شگفت زده شده است و جوانان انقلابی و نخبه همچنان در عرصه های علمی حضور دارند و در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کنند.

نماینده کوما در حنا ملت گفت: با همه پیشرفت هایی که در زمینه های مختلف علمی داشته ایم نمی توان این نکته را کتمان کرد که در حوزه آموزش کمبودهایی وجود داشته است و آموزش باید با آموزش همراه شود.

عنوان آن: شعارها و وقایع مشاهده شده در حوادث اخیر درباره اهمیت و ضرورت آموزش و برنامه کوچک در این زمینه تاکید می شود که رفتار مشاهده شده در این حوادث ربطی به فرهنگ ایرانی ندارد.

نماینده کوما در خانه ملت افزود: در مراکزی مانند دانشگاه ها انتظار می رود افرادی که فارغ التحصیل شده اند. فارغ التحصیل شدن از یک موسسه آموزشی می توانند برای جامعه مفید و موثر باشند.

زالانوری وی گفت: امروز دشمنان با تلاش خود ایمان و اعتقادات جوانان را از بین برده اند وجود دارد و حملاتی که در این منطقه اتفاق می افتد با هیچ کشور دیگری قابل مقایسه نیست و سازمان های جاسوسی مختلف به صورت شبانه روزی با ارائه مطالب نادرست اعتقادات جوانان را به اشتباه می اندازند و ناامیدی را در جامعه می کارند.

دکمه بازگشت به بالا