دفاع مقدس با اخلاص رزمندگان و شهدا ماندگار و الگو شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرند ، از سردار علی گاسمی در مراسم ویژه تجلیل شد هفته دفاع مقدس وی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، که شخصاً و عملاً به افتخار زمان اربعین حسینی برگزار شد ، گفت: دفاع مقدس پیوند عمیق و جدایی ناپذیری با عاشورا دارد ، صحنه های دفاع مقدس مانند عاشورای حسینی است. ظلم و تنهایی “امام حسین علیه السلام شبیه هم هستند.

وی نقش دانش آموزان و معلمان در دفاع مقدس را ارزشمند و مهم توصیف کرد و توضیح داد: جشن هشت سال دفاع مقدس در حقیقت ستایش از جانباختگان تمام مردم ایران است؛ زیرا حفاظت مقدس متعلق به همه طبقات است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) در خراسان جنوبی گفت: دفاع مقدس نادرترین و بی نظیرترین جنگ در جهان بود. زیرا از یک سو همه قطب های شرق و غرب وجود داشت و از سوی دیگر – جوانان م believersمن انقلابی ایران.

یادگار می گوید: “جنگ به جوانان ما احترام گذاشت ، تمام جبهه متحد عربی و همه استکبار جهان برای مقابله با ملت قهرمان ایران و توقف انقلاب اسلامی بسیج شدند.”

دفاع مقدس با اخلاص رزمندگان و شهدا الگویی شد

گاسمی گفت: “سربازان ما استانداردهای جنگ جهانی دوم را نقض کردند و اینکه چرا قبلاً در دانشکده های نظامی تدریس می کردند ؛ زیرا ما نه برتری هوایی داشتیم و نه زمینی ؛ بلکه فقط نیروی انقلابی خالص و مومنان داشتیم.

وی ادامه داد: به همین دلیل دفاع مقدس در بین جنگ های جهانی بی نظیر بود ؛ زیرا سربازان ما با ایثار و از خودگذشتگی استانداردهای جنگ در جهان را تغییر دادند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) در خراسان جنوبی افزود: جبهه ما جبهه حقیقت و نور و جبهه مقابل ما دروغ و تاریکی بود. در جبهه ما ، رزمندگان شجاع در ایثار و فداکاری از یکدیگر پیشی گرفتند و نیروهای دشمن برای فرار از جبهه از یکدیگر سبقت گرفتند.

گاسمی یادآور شد: آنچه برای خدا انجام شد پایدار است و دفاع مقدس به لطف اخلاص رزمندگان و شهدای گرانقدر قوی بود و در سراسر جهان الگویی شد.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت هایی در زمینه محدودیت ها صورت می گیرد ، گفت: در دفاع مقدس جوانان ایران به خدا توکل کردند و خدا به آنها کمک کرد. حفاظت مقدس زمینه ساز خلاقیت شد و بسیاری از آیات قرآن در دفاع مقدس تفسیر و تمرین شد. . “

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر تقویت روحیه انقلابی و جهادی گفت: هر جا که به صورت جهادی و انقلابی عمل کردیم ، موفق شدیم.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه اسلامی آزاد خراسان جنوبی نیز با گرامیداشت هفته مقدس دفاع مقدس و یاد و خاطره رزمندگان و شهدای گرانقدر بویژه سرلشکر حاج حاسم سلیمانی ، از حضور سردار علی قاسمی در جمع علما قدردانی کرد. دانشگاه اسلامی واحد آزاد بیرجند در هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور سالها حماسه و ایثار است.

نیاز به تلاش برای تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی

سیدحسن هاشمی افزود: امسال که هفته دفاع مقدس مصادف با ایام اربعین حسینی است ، ما فرصت ارزشمندی را برای تلاش بیشتر برای تعمیق فرهنگ و تفکر بسیج ایجاد کرده ایم.

وی افزود: تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و تقدیر و پاسداری از مبارزه صادقانه همه قهرمانان سال های حماسه و ایثار یک ضرورت است.

به گزارش آنا ، دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند میزبان مراسم ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور و سخنرانی سردار علی قاسمی ، فرمانده سپاه انصارالرضا و سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزاد جنوب بود.

انتهای پیام / 4103/4062 /

دکمه بازگشت به بالا