دفاع مقدس موجب ارتقای شاخص‌های توسعه اجتماعی در دنیا شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد ، محسن مرادی در نشست اربعینا حسینی و چرا هفته دفاع مقدس وی در میان اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: از سال 2000 ادبیات توسعه تا حدودی تغییر کرده است و در ابتدای قرن 21 توسعه اجتماعی منجر به رتبه بندی توسعه کشورها شده است. آگاهی ، اعتماد و انسجام اجتماعی سه ویژگی توسعه اجتماعی است که در دوران پس از انقلاب و دوران دفاع مقدس به بهترین نحو در کشور ترویج شد.

وی افزود: آگاهی ملت از حقوق و آزادی های خود از استثمار صاحبان طلا و قدرت هدیه ای الهی بود که در سایه حفاظت مقدس به دست آمد. اطاعت و اطاعت از اقتدار مطلق وکیل در دفاع مقدس منجر به اعتماد به سیستم شد و در سایه آن اقدامات م effectiveثر بسیاری انجام شد که بیش از 40 سال پس از انقلاب ، ظاهر آن در مجامع ملی و بین المللی بیشتر به چشم می خورد. به تحکیم و توسعه سیستم در سایه اعتماد به نظام حاصل شد و ما در جنگ تحمیلی در سایه انسجام ، اجماع ، همکاری و ایثارگری پیروز شدیم. روح استقامت ، اتحاد و استقامت در سایه حفاظت مقدس شکل گرفت.

آزادحسن رضوی ، رئیس دانشگاه اسلامی گفت: همه ، به ویژه کسانی که با نظام مخالفند ، می دانند که موفقیت جمهوری اسلامی ایران تنها با اراده و ثبات مردم و تحت رهبری و رهبری بزرگان محقق می شود. معمار انقلاب. “اعتماد به جوانان و نخبگان در صحنه های جنگ تحمیلی ما را مجبور کرده است که با کمترین فرصت در برابر هجوم استکبار مقاومت کنیم و میدان را به دست آوریم.

حجالاسلام علی بابازاده ، رئیس گروه فرهنگ اسلامی دانشکده فنی و مهندسی نیز در خصوص برنامه های اختصاص یافته به اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد توضیح داد: این دانشگاه در حال حاضر 14 برنامه دارد. شهدا ساخته شد ، اساتید کوهنوردی ، نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب و … و اجرای سایر برنامه ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام / 4121/4103 /

دکمه بازگشت به بالا