دو تیم قدرتمند را روانه مسابقات کشوری می کنیم

به گزارش خبر روزانه، مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ شورای ورزش های رزمی استان تهران در روزهای 13 و 14 آبان ماه به منظور شناخت تیم منتخب استان در مسابقات کشوری در ورزشگاه شهید معتمدی برگزار شد که طی آن 200 ورزشکار در سبک لوکیک به رقابت پرداختند.

امیر کاوه عجایبی مشاور اجرایی و هماهنگ کننده سبک شورای ورزش های رزمی استان تهران در رابطه با این مسابقات گفت: مسابقات حضوری غیرقانونی است. اما رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دستور کار ما قرار دارد تا سلامت ورزشکاران به خطر نیفتد.

وی افزود: اکثر افرادی که در مسابقات شرکت کردند واکسن تاج را دریافت کردند. با این حال، ما از شرکت کنندگانی که هنوز واکسینه نشده بودند خواستیم آزمایش PCR را انجام دهند و نتیجه را گزارش کنند تا از سلامت کامل خود مطمئن شوند. خوشبختانه به لطف تمایل زیاد شرکت کنندگان برای شرکت در این مسابقات، همکاری خوبی با برگزارکنندگان برای انجام کامل مراحل سلامتی داشتند که منجر به برگزاری مسابقات مهیج و در عین حال سلامتی شد.

IMG-20211105-WA0003

هدف ما تشکیل کارگروه تخصصی MMA در ایالت است

عجابی سپس با اشاره به سطح کیفی بازی ها خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم با وجود محدودیت های کرونری و فاصله بین مسابقات، بازیکنان بسیار آماده و آماده رقابت بودند که سطح فنی مبارزات را تا حد زیادی ارتقا داد. مبارزه به قدری سخت و بی امان بود که به جرات می توان گفت که هر کدام یک فینال بود.

در ادامه، مشاور عالی شورای رزمی استان تهران یادآور شد: در بخش قضاوت عادلانه قضات باید تلاش زیادی می کردند. اما مسابقات با کمترین اعتراض و فاصله به پایان رسید و بهترین بازیکنان برای ترکیب اصلی انتخاب شدند. قرار است در قالب دو تیم به نمایندگی از استان تهران بازیکنان را به مسابقات کشوری اعزام کنیم. طبق برنامه ریزی انجام شده مسابقات جمهوری در آذرماه برگزار می شود و زمان محدودی داریم. با این حال در مدت زمان کوتاه باقی مانده سعی می کنیم با تشکیل مجموعه ای فشرده، تیمی قدرتمند را به این پیکارها بفرستیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

عجابی همچنین گفت: جا دارد از همه دوستانی که در برگزاری مسابقات مختلف همراه ما بودند تشکر کنم. از کمیته فنی و دبیر هیئت که به صورت 24 ساعته در اتاق بازی حضور داشتند گرفته تا داوران و کمیسیون های بازرسی و پزشکی از قسمت بانوان خانم اسدیان و نیاسری همکاری خوبی داشتند و همکاری خوبی داشتند. هیئت، همه قابل ستایش

رئیس کمیته کیک بوکسینگ IKF در بخشی دیگر از سخنان خود سخنان هیئت نظامی استان تهران به ریاست مرتضی عسگری را مثبت خواند و گفت: خوشبختانه با آمدن وی برنامه های دیرینه ای اجرایی شده است. و کارهای زیربنایی زیادی انجام شده است.” از طرفی تعامل سازنده سبک ها را با ستاد رزم استان تهران که نیروی بزرگی است مشاهده می کنیم. لازم به ذکر است اخیرا این هیئت توانسته مقام اول را در بین هیئت های ورزشی پایتخت به خود اختصاص دهد که دستاورد ارزشمندی است.

وی در پایان درباره تشکیل کارگروه ورزش‌های رزمی مختلط در شورای ورزش‌های رزمی استان تهران، گفت: با توجه به اینکه این کشتی در کشور طرفداران زیادی دارد، تلاش می‌کنیم تا با فدراسیون به صورت تخصصی موافقت شود. گروه کاری برای بحث در مورد MMA با راه اندازی و دعوت از اساتید کاربالد، ذینفعان را در چارچوب قوانین آموزش دهید و همچنین یک تیم قوی در این زمینه تشکیل دهید. ما حتی در نظر داریم که دپارتمان داوری MMA را از سایر رشته ها جدا کنیم و با شرکت در کلاس های بین المللی برنامه ریزی شده توسط فدراسیون، دانش فنی خود را ارتقا دهیم. علاوه بر این، شورا در نظر دارد در صورت مهیا شدن شرایط در بهمن ماه مسابقاتی را در قسمت MMA برگزار کند که قطعا با استقبال بسیار خوبی مواجه خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا