ورزشی

دو رئالی در ترکیب رویایی ستاره بارسلونا

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه؛ پدری تصمیم گرفت که 9 بارسایی سابق را در کنار دو رئالی در این تیم قرار بدهد و البته لوئیز انریکه سرمربی کنونی پی اس جی را برای هدایت این تیم انتخاب کرد. پدری تجربه کار کردن با لوئیز انریکه را در تیم ملی اسپانیا داشته و به نظر می رسد که به سبک این مربی علاقه خاصی دارد.

پدری درون دروازه هم تیمی کنونی خود یعنی مارک آندره ترشتگن دروازه بان آلمانی را انتخاب کرده است. در خط دفاعی دنی آلوز که در حال حاضر درگیر پرونده آزار جنسی خود است، در پست دفاع راست قرار گرفته است، پیکه مدافع بازنشسته در کنار سرجیو راموس مدافع سابق رئال مادرید قرار گرفته است، زوجی که سالها در تیم ملی اسپانیا در کنار هم بودند و در پست دفاع چپ نیز نام جوردی آلبا دفاع چپ کنونی باشگاه اینتر میامی دیده می شود.

در خط هافبک، پدری تصمیم گرفته که مثلث محبوب دوران طلایی بارسلونا و تیم ملی اسپانیا یعنی ژاوی هرناندز، سرجیو بوسکتس و آندرس اینیستا را انتخاب کند. در خط حمله نیز پدری به این نتیجه رسیده که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی دو ابرستاره سالهای اخیر فوتبال دنیا را در کنار نیمار قرار بدهد.

257 251

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا