دیگر مانند فتحعلی اویسی پیدا نمی‌شود

“علاقه اوسی به طنز آنقدر زیاد بود که تهیه کنندگانش او را به سمت کمدی سوق دادند ؛ در حالی که چهره ، قد و قد او برای فیلم های جدی و کارت های خشن و منفی مناسب بود … خدا رحمتش کند.” بسیار ناراحت کننده است که مردی که بخشی از خاطرات آدم دیگر در جهان نیست و حیف است زیرا او دیگر مانند او پیدا نمی شود. ”

به گزارش خبر روزانه ، بازیگر و کارگردان کاظم حاجیرصاد در یادداشت شفاهی در روستا خبر روزانه وی در مورد درگذشت فتحعلی آوسی گفت: “فتحعلی آویسی ، شوخ و محبوب ، شوخ طبع و شاد ، از هر فرصتی برای خنداندن دیگران استفاده کرد. اولویت او ایجاد یک محیط کاری جذاب و پر جنب و جوش بود.

علاقه اوسی به طنز آنقدر زیاد بود که تهیه کنندگانش او را به سمت کمدی سوق دادند. در حالی که صورت ، قد و قد او برای فیلم های جدی و نقشه های خشن و منفی مناسب بود. حتی گاهی او از نقش شروران تگزاس که به صورت هفتگی فیلمبرداری می شوند ، خوشش می آمد ، اما به دلیل شخصیت و شخصیت اخلاقی اش ، که شامل عشق ، صمیمیت و وفاداری بود ، جذب کمدی شد.

کارگردانان خوب می دانستند به چه کسی مراجعه کنند. هنرمندی که همیشه مملو از شوخی ، خنده و شوخی است و هنر او غیرقابل انکار است ، چرا نباید وارد ژانر کمدی شود؟

همان کنایه هایی که فاطعلی آویسی در زندگی خود داشت در تلویزیون نیز نشان داده شد. او نه تنها خیلی خوب می خندید و دیگران را می خنداند ، بلکه صدای فوق العاده ای هم داشت. آواز او مثل واگن بود. واگنر یک مجری پاپ بود و آقای آویسسی آثار واگنر را در دوران دانشجویی خود ، چه در ایران و چه در ایالات متحده ، خواند و صدای او کاملاً شبیه صدای او بود.

در کمدی ها او واقعاً آثار منحصر به فرد خود را به جا گذاشت. نکته جالب در مورد این هنرمند توانایی او در بازی در ژانرهای مختلف است. بازی در تاریخ کمدی و مذهبی. نقش او در “تنها ترین فرمانده” و “استان عشق” فراموش نخواهد شد. درست مانند هنر او در “داشتن و داشتن” و “شهر زیبا” بی توجه نمی ماند.

خدا با او باشد. “بسیار ناراحت کننده است که مردی که بخشی از خاطرات آدم را ساخته است دیگر در جهان نیست و حیف است زیرا او دیگر مانند او پیدا نمی شود.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا