رضایتنامه 2 میلیون یورویی گزینه استقلال و پرسپولیس

علی قلی زاده در جریان بازی پرسپولیس و شمس آذر در ورزشگاه آزادی حاضر شد و تماشاگر این بازی بود. همین حضور کافی بود تا این شایعه قوت بگیرد که او یکی از خریدهای زمستانی سرخپوشان است اما مسئله این است که قلی زاده در حال حاضر بازیکن لخ پوزنان لهستان است و این باشگاه هم نمی خواهد به همین راحتی بازیکنش را از دست بدهد.

مبلغ رضایتنامه این بازیکن دومیلیون یورو است. مبلغی که پردا در این شرایط اقتصادی باشگاه پرسپولیس شدنی نیست. جالب است که روز گذشته هم لیستی از بازیکنان مورد نیاز نکونام منتشر شده که نام قلی زاده در آن مشاهده می شود.

باشگاه استقلال هم وضعیت بهتری از پرسپولیس ندارد و تازه این باشگاه برای ثبت قرارداد بازیکنانش برای نیم فصل مشکلات زیادی داشت تا سقف بودجه رعایت شود. باید دید با این مبلغ رضایتنامه ای که باشگاه لهستانی در نظر گرفته باشگاه ایرانی پیدا می شود که این پول را بتواند پرداخت کند یا خیر.

258 258

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا