رفتارسنجی هر روزه گسل‌های تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: هر روز نهادهای مربوطه وضعیت نقص ها را بررسی و بررسی می کنند و سازمان نقشه برداری ، اداره کل خطرات و موسسه تحقیقات حوادث – از جمله دستگاه های ارزیابی نقص. .. ”

به گزارش خبر روزانه ، منصور درگاتی در مورد گسل های تهران گفت: گسل های تهران ایمن نیستند زیرا گسل های جنگلی و لرزه ای هستند و حقیقت این است که ما می توانیم گسل هایی را مشاهده کنیم که نباید توسط بار شهر بارگیری و سازماندهی شوند ، اما دارای اتفاق افتاده است و بنابراین ، لازم است رفتار گسل ها مورد مطالعه قرار گیرد و از این پس در زمینه این گسل ها باید طرح هایی با اصول ایمنی انجام شود.

وی با تأکید بر دیدگاه دانش محور در این زمینه افزود: برخی اقدامات باید در شهرداری با جدیت بیشتری انجام می شد و از آنجا که منابع علمی وارد میدان شد ، ساختمان بزرگی در منطقه گسل ساخته نشد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران خاطرنشان کرد: اگر مراکز ذیصلاح در مورد نقص در ساخت ساختمان ها س askال نکنند ، در صورت خرابی باید پاسخگو باشند ، اما تا آنجا که ممکن است از بارگیری نقص جلوگیری شد. در تهران

وی با بیان اینکه مدیریت بحران در اولویت کشور نیست ، اضافه کرد: در اثر زلزله 19 مه 1999 متوجه شدیم که میزان خسارت نسبت به زلزله 96 میلیاردی کاهش یافته است ، زیرا مخاطبان آشوب و شهرسازی ایجاد نکرده اند. هیجان

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا