رقبا در جنب‌وجوش، فدراسیون و اسکوچیچ در خواب!

مقایسه نحوه آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی روسیه با اتفاقات این روزهای تیم ملی نشان می دهد که نباید به حضور قدرتمند تیم ملی در جام جهانی امیدوار بود.

به گزارش روزنامه خبر روزانه هراسان وی نوشت: این روزها که فدراسیون فوتبال ما در بلاتکلیفی به سر می برد و توسط یک مدیر اداره می شود، وضعیت تمرینات تیم ملی نیز باعث نگرانی اهالی فوتبال و فوتبالدوستان شده است. مقایسه نحوه آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی روسیه با اتفاقات این روزهای تیم ملی نشان می دهد که نباید به حضور قدرتمند تیم ملی در جام جهانی امیدوار بود.

کارلوس کیراس که در فوتبال کشورمان به سختگیری معروف بود، می دانست که در جام جهانی این تیم با گفتار درمانی و مصاحبه رسانه ای نمی تواند مقابل اسپانیا، پرتغال و مراکش موفق شود و حتی این خطر وجود دارد که تیم ملی هم به میدان برود. سرگرم کننده به همین دلیل کارلوس کی روش با سخت گیری منحصر به فرد خود از فدراسیون فوتبال خواست تا برنامه تمرینی خود را در محل برگزار کند و همین سخت گیری تیم ملی فوتبال ایران را مجبور کرد تا پس از جام جهانی 10 بازی دوستانه انجام دهد. رقبای ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی روسیه، توگو، روسیه، پاناما، ونزوئلا، سیرالئون، تونس، الجزایر، ازبکستان، ترکیه و لیتوانی هستند.

در آن زمان با محدودیت های کیروشا، برنامه تمرینی MoboMo اجرا شد و ملی پوشان از فاصله دقیقه ای فیفادی نهایت استفاده را بردند، اما اکنون در آستانه فیفادی، بازی تدارکاتی 16 روزه تیم ملی انجام نشده است. نهایی شد. در حالی که شاهد برنامه مشخص و مدون تمرینی تیم ملی فوتبال نیستیم، سرمربی تیم ملی به سادگی عکسی از عنوان تحقیرآمیز “خورشید” را در دفتر خود قرار داد و رئیس فدراسیون با استیلی دیدارهایی بی نتیجه انجام داد. . از جمله اعضای هیئت مدیره همچنین در مورد برنامه منظم آماده سازی برای جام جهانی 2022 صحبت کنید!

در این شرایط، صحبت از موفقیت تیم در گروه دوم جام جهانی، و این گروه آسانی نیست – این فقط یک خوش بینی بزرگ است! فوتبال ایران با نگاه به درخشش ستارگانی چون طارمی، آزمون، علیرضا جهانبخش و… وارد جام جهانی می شود اما گاهی اوقات تنها دیدن نیمه پر لیوان می تواند بسیار خطرناکتر از نیمه خالی باشد. در فوتبال دنیا حتی بهترین و آماده ترین بازیکن دنیا بودن بدون برنامه ریزی و مدیریت درست نتیجه ای جز شکست ندارد!

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا