روایت رییس پلیس تهران از یک کودک‌ربایی تا دستگیری آدم‌ربایان

رئیس پلیس پایتخت از باز شدن پرونده کودک ربایی میلیاردی خبر داد.

به گزارش خبر روزانه، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران درباره یک مورد کودک ربایی توسط آدم ربایان اظهار کرد: حدود 10 روز پیش کودکی 10 ساله از خانواده ای به نام مجتبی هنگام رفتن به مدرسه توسط آدم ربایان ربوده شد. این خانواده در منطقه شهریار و دلات آباد زندگی می کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه ساعاتی بعد همکاران اطلاعاتی ما متوجه این ماجرا شدند و نیروهای ویژه یگان ویژه پایتخت دست به کار شدند، گفت: یافتن این کودک بسیار سخت بود. آدم ربایان پس از ربودن کودک به استان قم رفته و کودک را مخفی کردند و سپس از خانواده کودک درخواست پول کردند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به مبلغ درخواستی آدم ربایان بیان کرد: در ابتدا آدم ربایان 10 میلیارد تومان پول نقد می خواستند. علاوه بر این، این افراد درخواست کردند که این 10 میلیارد تومان به صورت ارز دیجیتال به آنها واریز شود.

رحیمی گفت: با آموزش هایی که ماموران کلانتری با خانواده این کودک انجام دادند، پلیس به دنبال شواهدی در این زمینه شد و در نهایت در نتیجه یک عملیات 10 روزه تلاش کارآگاهان پلیس به ثمر نشست و کودک در مکان های تعیین شده پیدا شد

رئیس پلیس پایتخت افزود: پلیس با روش های علمی کشف محل ربایندگان را مشخص کرد و شب گذشته در این عملیات چهار نیروی ویژه به محل گروگان گیری گروگان ها یورش بردند و دو نفر از گروگانگیران را بازداشت کردند. .

رحیمی با بیان اینکه این کودک سالم و صحت پیدا شد، گفت: این اقدام ویژه است زیرا پلیس هیچ اطلاعی از آدم ربایان نداشت.

رحیمی تاکید کرد: افتخار ما برقراری نظم و امنیت شهروندان است. افرادی که ناظر این فعالیت ها هستند و می خواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند باید بدانند که پلیس در تمام مراحل و در همه مراحل در مقابل آنها محکم و محکم ایستاده و با آنها مبارزه قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا