روزنامه نگاران در استان قزوین سرانجام صاحب خانه شدند

طبق این گزارش خبرنگار آنلاینهمزمان با روز روزنامه نگار ، اصحاب رسانه و روزنامه نگاران استان قزوین در یک فضای صمیمی با شهردار قزوین دیدار و با شهردار شام خوردند.

در این نشست خبرنگاران بیشتر وقت خود را برای پیشنهاد تعامل بیشتر بین شهردار و رسانه ها اختصاص دادند و خواستار استفاده از ظرفیت رسانه در آسیب شناسی و اجرای پروژه های شهری شدند.

محمدرضا جباری از خبرگزاری آنلاین وی گفت: “شعار خبرگزاری” این است که “بیایید با عشق به جهان نگاه کنیم”. با همین رویکرد ، اگر رسانه ها نگاهی مهربان و دوست داشتنی به یکدیگر دارند و بر رقابت با دوستی متمرکز هستند ، با مسئولان انتقاد کنند نگاه سازنده و حل مشكلات آنها پيشنهاد مي كنند كه مي توان به نتيجه بهتري دست يافت و توسعه استان شتاب گرفت.

سرپرست خبرگزاری آنلاین استان قزوین تصریح کرد: علاوه بر انجام کارهای زیرساختی ، بهتر است به امور زیربنایی به ویژه در مناطق مرکزی شهر توجه شود تا ظاهر شهر بهبود یابد و زیبایی آن در چشم شهروندان و گردشگران انجام شود. .

جباری اظهار داشت: از شهردار محترم می خواهیم مشکل مسکن روزنامه نگاران را پس از یک دهه حل و رفع نگرانی های فعالان این رسانه را رفع کند.


پیگیری رسانه ها نتیجه گرفت

فرضیه فرامرزی از هفته نامه حدیث ما می گوید: “برگزاری چنین جلساتی صمیمیت بین رسانه ها و مدیران شهر را تقویت می کند و این حرکت می تواند الگویی برای سایر مدیران دستگاههای اجرایی به ویژه نهادهای فرهنگی باشد.”

این رسانه که از سالهای گذشته نصرتی در پی اختصاص تسهیلات در پناهگاه برای خبرنگاران است ، این بار نیز درخواستی را برای خبرنگاران مطرح کرد و از شهردار قزوین خواست تا برای آخرین بار با درخواست روزنامه نگاران موافقت کند. قبر فعالان رسانه ای اختصاص دادن

وی اظهار داشت: در این دنیایی که ما در زمینه زمین گرفتن مشکل داشتیم و هیچ کس کمکی نکرد ، حداقل برای آخرت ما محلی را اختصاص دهیم که شهردار قزوین با مهربانی با این درخواست موافقت کرده و تصمیم گرفته شده است که قبرهای رایگان را به خبرنگاران در هنرمندان اختصاص دهیم. ‘ بخش.” هدیه باشید

مهری غیاثوند از روزنامه جام جم گفت: انتظار دارم شهردار از ظرفیت رسانه ها استفاده کند تا در زمینه توسعه پایدار مشورت کند زیرا افراد زیادی هستند که پتانسیل بالایی دارند و می توانند به صورت رایگان در خدمت شهرداری باشند.

وی افزود: ممکن است روزنامه نگاران متخصص نباشند اما می توانند کمک های مؤثری به شهرداری کنند و از تصمیمات نادرست در اجرای پروژه ها جلوگیری کنند و بهتر است از خبرنگاران رسانه در امور اطلاعاتی استفاده شود.

محمد برزگر ، دیگر فعال رسانه ای ، افزود: ما هیچ منبع رسانه ای معتبری در استان نداریم که بتواند مردم را راضی کند و انتظار داریم خبرنگاران کمی فعال تر شوند و نگرانی های عمومی را در گزارش ها و اخبار مطرح کنند.

امیرعلی رضایی همچنین تصریح کرد: شهرداران قبلی نیز خوب عمل کردند و هرکدام از این ویژگی ها را داشتند که نصرتی در ساخت تقاطع ها و پل های غیر سطح ، کار خوبی انجام داد ، آقای کمالی در ایجاد زیرساخت ها ، حسین جعفری در توسعه شهری و چشم انداز آینده نگر. همچنین می تواند توسط شهردار جدید ادامه یابد.

مریم کشاورز ، ره آنلاین ، اظهار داشت: انتشارات همیشه نگران انتشار آنها هستند اما باید این سؤال را بپرسیم که چرا رسانه ها که رکن اصلی فرهنگ به حساب می آید ، نمی توانند اعتبار فرهنگی داشته باشند.

وی افزود: انتظار داریم شهردار قزوین برای حل مشکلات روزنامه نگاران اصولی فکر کند تا بتوانیم رسالت خود را با نگرانی کمتری انجام دهیم.

حسین ضرابادی ، یک فعال رسانه ای اظهار داشت: امروز مشکلات باعث شده است که روزنامه ها و مجلات پنهانی داشته باشیم که بعضی اوقات به دلیل ترس از بسته شدن ، منتشر می شوند که این باید رویکردی باشد برای حمایت از فعالان رسانه ای که دائما در صحنه حضور دارند. بودن.

منیژه زیراک ، از هفته نامه داریچه گوفتگو ، اظهار داشت: نبود گزارشگران تخصصی یکی از مشکلات حوزه اطلاعات است که شهرداری می تواند با برگزاری دوره های آموزشی خصوصاً در زمینه مدیریت شهری مهارت های فنی خود را تقویت کند.

دکمه بازگشت به بالا