رونالدو انگار یادش رفته همبازی بودیم/عکس

به گزارش خبرگزاری هابارآنلاین؛ منچستریونایتد روز گذشته در دوازدهمین بازی این فصل لیگ برتر در اولدترافورد میزبان وستهم بود. قبل از شروع بازی رسما اعلام شد که اریک تنهاچ از ابتدای این بازی کریستیانو رونالدو را به میدان خواهد فرستاد و در نتیجه همه نگاه ها به ستاره پرتغالی دوخته شد.

در حالی که بازیکنان یونایتد برای گرم کردن خود به زمین اولدترافورد رفته بودند، تیم اسکای تی وی نیز در حاشیه حضور داشت چرا که پخش زنده بازی از دقایقی قبل آغاز شده بود. کارشناسان شبکه ای که برای این دیدار به اولدترافورد آمدند، لوئیس ساآ، جیمی ردنپ و گری نویل بودند.

کریستیانو رونالدو که در حال گرم کردن بود، به سمت جایگاه کارشناسان اسکای رفت و با لوئیس ساآ و جیمی ردنپ دست داد. اما وقتی نگاهش با گری نویل برخورد کرد، آن را کنار زد و به زمین بازگشت تا به گرم کردن خود ادامه دهد.

به نظر می رسد رونالدو فراموش کرده که همبازی بودیم/عکس

حرکت رونالدو بلافاصله جنجالی شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت. بیشتر واکنش ها این بود که گری نویل با وجود اینکه یکی از ستاره های بزرگ شیاطین سرخ در سال های گذشته محسوب می شود و زمانی در کنار کریستیانو در این تیم بازی می کرد، در این فصل بارها از ستاره پرتغالی انتقاد کرده است. منتقدان رفتار رونالدو می گویند این به گری نویل نشان داد که کریستیانو نمی تواند هیچ انتقادی را تحمل کند.

البته این حرکت رونالدو بی سابقه نبود و حدود سه ماه پیش دوباره تکرار شد. قربانی رونالدو در آن زمان جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول بود که یکی از منتقدان سرشناس او مانند گری نویل محسوب می شود. دقایقی قبل از شروع بازی آگوست بین یونایتد و لیورپول، رونالدو به کنار زمین رفت و با کارشناسان حاضر از جمله نویل گرین گپ زد، اما با کمبود کامل فضا به زمین بازگشت.

جیمی کاراگر به سرعت به حرکت رونالدو شب گذشته واکنش نشان داد و در توییتی در نویل نوشت: “به باشگاه سرکش رونالدو خوش آمدید.”

به نظر می رسد رونالدو فراموش کرده که همبازی بودیم/عکس

اما گری نویل امروز به این اتفاق واکنش نشان داد. وقتی میکا ریچاردز ویدیوی کوتاهی از صحبت کردنش با گری نویل توییت کرد. رونالدو بدون مکان چه احساسی داشت؟ ریچاردز از نویل پرسید. و ستاره سابق یونایتد پاسخ داد: رونالدو طوری رفتار می کند که انگار ما هم تیمی هستیم.

به نظر می رسد رونالدو فراموش کرده که همبازی بودیم/عکس

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا